Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Párom meg csalt, mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom meg csalt, mással végigcsókolózott egy egész napot részegen. Érdemes megbocsájtani?

Figyelt kérdés
van valakinek ebben tapasztalata? működhet egy ilyen után bármilyen kapcsolat is? 19F
2014. jún. 24. 13:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%

Igen érdemes. Hül*eségeket mindenki csinál, te is fogsz ha ne mis ugyanezt.

Az életetekben lesznek ennél sokkal nagyobb problémák is, minél több időt töltötök együtt annál inkább. Én amondó vagyok, hogy beszéljétek meg, hogy nagy marhaság volt ne csinálja többet és zárjátok le.

2014. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
7%
Simán működhet így is a kapcsolat, döntsd el, rajtad múlik, hogy meg tudsz-e bocsátani.
2014. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
Engem is megcsalt a párom, nem is egyszer. De az a szex hiánya miatt volt. Nagyon rossz volt, de megbeszéltük, változtattam, és működik! Nemsokára babázunk :)
2014. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
A párod egész nap részeg volt??? Én nem bocsátanék meg, nekem nem kellene egy piás.
2014. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg neki. De beszéljétek meg , mert a részegség sosem mentség.
2014. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnák megbocsájtani. Ribi...
2014. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne,hogy boldog melletted a barátnőd?
2014. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, kétfajta ember van. Van aki meg tud bocsátani és van aki nem. Én sajnos vagy nem az utóbbiba tartozom, amondó vagyok hogy ott megreng a bizalom, ami akárhogy foltozzák sose lesz olyan mint azelőtt. A gyanú, a kétely mindig megmarad, csak néha háttérbe szorul és nèha felerősödik. Neked kell tudnod, hogy mennyit ér neked ez a kapcsolat és mire vagy képes érte......
2014. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%

nah megint lepontozták az ésszerű, nem érzelmektől fűtött választ :)


Nem élnék a lepontozóval aki mindenről érzelmektől fűtve dönt :)

2014. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, ha csak egy csók csattan el, az még megbocsátható. De az, hogy egész nap más szájában lógott, te meg egyszer sem jutottál eszébe, na az szerintem nem.
2014. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!