Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyen kezelnéd ezt a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyen kezelnéd ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt (együtt is élünk).

Van egy barátja, akivel mostanában nem túl szoros a kapcsolat. Nincsenek rosszban csak mindenki dolgozik nem nagyon volt idejük találkozni.

Idő közben a barátja összejött az én párom exbarátnőjével, akivel inkább csak szexkapcsolat volt viszont az elég sokáig kb egy évig.

Most találkozni akar velünk a barát.

Megmondom őszintén nekem rohadtul nincs kedvem azzal a lánnyal egy társaságban lenni.

Te mit tennél?


2014. jún. 24. 15:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hogyan*
2014. jún. 24. 15:26
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Felnőnék. Mindenki keresi a társát. 3 év után képtelen vagy normálisan viselkedni egy ex barátnővel? Szerintem ez szomorú. Normális felnőtt emberek nem csinálnak ebből ügyet, mert van elég önbizalmuk, rálátásuk a saját kapcsolatukra, és tapasztalatuk, hogy tudják, ami elmúlt, az nem véletlenül múlt el. N30
2014. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem talalkozol veluk. felnott ember vagy, azt csinalsz amit akarsz.
2014. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Érnék még egy kicsit egy komoly kapcsolathoz.
2014. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem csináltam ügyet ebből én nem mondtam azt sem, hogy oké azt sem, hogy nem.

Szerintem kicsit fura abban a lakásban fogadni esetleg majd egyszer a leányzót, ahol a párommal szexeltek.

2014. jún. 24. 15:31
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Semmiképpen sem viselkednék óvodás módjára! Ne haragudj, de hány éves vagy?
2014. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

Azt írod, hogy csak szexkapcsolat volt a barát és a párod exe között. Az is egy évig. Ebből nem értem, hogy hogy következik az, hogy viszi magával. Nem a barát akar veletek találkozni?


No meg ha elmegy az ex akkor mi van? Ha a párod akar tőle valamit, akkor úgyis megkeresi nem?


A féltékenység ilyen mértékben borzasztó. Még nem is történt meg amitől félsz, de már vetítesz, hogy mi lesz ha.

2014. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Valóban fel kéne nőnöd.
2014. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem írtam egyértelműen, hogy négyesben akarnak találkozni. Bocsánat.


Nem félek attól, hogy megcsalna. Nekem maga a tudat, hogy régen milyen viszonyba voltak.


De akkor ezek szerint ez normális, ha a párom volt szeretőjével barátkozom..

Lehet egy találkozót akkor bevállalok és majd meglátjuk, hogy szimpatikus a lány.

2014. jún. 24. 15:38
 10/16 anonim ***** válasza:
A kérdező párjànak volt szexkapcsolata és ez a lány összejött a kérdező párjának barátjával.
2014. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!