Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány szép, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szép, de nem olyan híres, ismert szóval nem 'népszerű' akkor az befolyásol bármit is?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem aztán nem
2014. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
örülnék is neki.
2014. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem a fiúknàl szàmít-e valamit. :D
2014. jún. 24. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha sem voltam népszerű a középsuliba, 19 évesen még is sikerült megfognom a környék egyik nagy szívtipróját, aki azóta a férjem.
2014. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 DanteSparda ***** válasza:
igen nálam számit ha népszerű lenne acsaj nem kezdenék vele azok beképzeltek
2014. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten utálom, ha valaki népszerű vagy "híres". Én inkább a csendesebb, visszahúzódóbb, de a szerény baráti körét megtartó lányokat kedvelem!
2014. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!