Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagáljak, ha megtaláltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljak, ha megtaláltam a barátomat egy társkeresőn, pedig azt mondta hogy már letörölte magát?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk előtt ezen az oldalon szedett fel lányokat egyéjszakás kalandokra. Viszont 3 hete azt mondta, hogy letörölte magát az oldalról. Erre ma megtaláltam a profilját, ráadásul 1 hete frissített profilképpel... mégis hogyan reagáljak erre? Hogy kérdezzek rá nála, hogy ez most mégis mi?


1 hónapja járunk... 24 éves


2014. jún. 24. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán tervezi elkötelezni magát melletted. Nálam szakító ok lenne az, hogy a szemembe hazudott és hülyére vesz.
2014. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha az én barátom lenne, már szabadon szedhetné fel a csajokat újra...
2014. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát nagyon rosszul esett mikor megláttam, de nem tudom hogy hogyan kérdezzek rá nem akarok hárpiának tűnni
2014. jún. 24. 18:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy kamu profillal keresd meg a társkeresőn. Intézd el, hogy legyen tali. Ott pedig szakíts vele.
2014. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ez nem nagyon kivitelezhető mert más városban lakunk és csak hétvégente találkozunk
2014. jún. 24. 18:52
 6/9 anonim ***** válasza:
A kamuprofillal vidd el addig a beszélgetést, hogy már találkozó legyen, és flörtölj is vele. Ha belemegy, akkor megvan a megoldás.
2014. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól még kamuprofillal kiderítheted, hogy mi a helyzet. Beszélgess vele, és meglátod... Kérdezz rá, hogy van-e vkije, benne lenne-e a találkozóba, szexben esetleg...
2014. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
pfúúú de ideges vagyok
2014. jún. 24. 18:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is jártam hasonlóképp. 3 hónap után találtam meg barátomat egy társkeresőn, viszont ő nem tagadta, mert előtte nem is kérdeztem rá ilyenekre. És szintén 1-2 hetes profilképpel. Kimagyarázta magát, hogy csak kíváncsiságból van fent... aztán törölte a profilját, de ez is elég átlátszó szöveg volt. Szóval mindenképp járj a dolog mélyére egy nem létező lány személyében.
2014. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!