Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Sohanemfog megszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Sohanemfog megszeretni?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok, ket eve megismerkedtem egy 17 eves fiuval, totalisan belezugtam, annak ellenere, hogy egyszer talalkoztunk. A talalkan semmi gond nem volt, majd sokaig huzta a dolgokat, mig kiderult, hogy szivatott csak..aztan honapokkal kesobb megkeresett,hogy szeret...en bedoltem neki(tudom, butanak hisztek most ezzel,hogy azt hittem egy talalka utan belemszeretett, de hat 14 evesen meg makacs kis liba voltam). Majd kiderult, hogy a haverjaival egyutt szivattak. Nagyon sokat sirtam, sot mar szerintem depresszioba estem miatta, csak ot lattam, ezt mar betegesnek talaltam, hogy mindenhol o volt...majd utana jovore talalkoztunk egy buliban ... itatott....majd megcsokolt..,aztan felmebtunk hozza, le akart velem fekudni, aztan rakerdeztem, hogy gondolja ezt, ha nem is akar tolem semmit.aztan beletorodott ebbe, es elfordultunk egymastol, majd reggel hazamentem busszal. Nagy szerencsetlensegem ellenere otthagytam a farmermellenyem, amiert ujra talalkoznom kellett vele, ket perc alatt lerazott.. azutan tovabb szenvedtem, ujra eltem volna mindennap azt a reggelt, mikor mellette keltem, megha boldogtalanul is..
2014. jún. 24. 21:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Aztan sokaig irogattam neki, mindig lerazott..aztan utana igergetett sokaig, majd nagyon osszevesztunk. Most lett neki baratnoje,es irtam neki, majd most megbeszeltuk, hogy talalkozunk,de le akar velem fekudni, mert multkor elmaradt..ezzel ervelt. En az eletemnel is jobban szeretem.azt mondta, neki csak tetszem, denem erez semmit irantam... Mit tegyek?szerintetek hagyjam?
2014. jún. 24. 21:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Juj egyértelmű,hogy hagyd a francba. Ez a pasi Nem szeret,bármennyire is fájó ez, vagy nem akarod belátni. Semmi értelme annak amit csinálsz! Max megdugna és még nője is van... Jesus felejtsd el! Annyi rendes pasi is van a földön. Ne legyél buta.
2014. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

HAGYD!!!!!!!!!

Nehéz lesz de hagyd ez egy komolytalan .... nem akarok csunyan beszélni szerintem jobbat fogsz kapni tőle:)

17/l.

2014. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tudom, ez fáj, de hagyd... csak a szexre kellenél...

Keress olyat, aki megérdemel!

2014. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!