Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nem lehetek egyedül ilyen szerencsétlen (hosszú)?

Figyelt kérdés

Akár elolvasod, akár nem, valahova muszáj kiírnom magamból, ami nyomaszt. Tudom, hogy nem vagyok egyedül a most következő problémáimmal, sőt megeshet, hogy valakinek egészen pitinek tűnhetnek, ennek ellenére engem a gyengébb pillanataimban a padlóra tudnak küldeni.


Hogy el tudjatok képzelni: egy teljesen átlagos 20 éves lány vagyok, bár magasabb a legtöbb lánynál (182cm) de normál testalkatú, magamról alkotott véleményem szerint nem csúnya, mondjuk ez szubjektív. Dióhéjban a problémám: nem volt még barátom, szűz vagyok, amit nem fogok szégyellni, de na, már úgy kipróbálnám a szexet! Csak nem lelketlenül tajrészegen egy buliban.

Nem ismerkedem nehezen, bár mivel introvertált vagyok, nehezen nyílok meg mások előtt - ezt viszont igyekszem leküzdeni, csak néha félek, hogy amit mondani szeretnék az hülyeség ezért inkább meg se szólalok. Akik megszólítanak és elékrik a számomat, mindig megadom, mert úgy gondolom ezt legílább ezzel díjazni kell, ha már volt ilyen bátor az illető.


Emiatt sok randim volt már, hozzátéve hogy körülbelül a felén kiderült, hogy csak egy éjszakáról lenne szó. Én ezeket az egyéjszakás kalandokat nem ítélem el, mindenkinek szíve joga, hogy belemegy vagy sem, mert csábító lehet - én is volt, hogy elgondolkodtam rajta, hogy valóban olyan nagy bűn lenne-e. De a visszafogottságom mindig győzedelmeskedett, gondolom egyértelmű. Hogy én mennyire tudom néha utálni magam amiatt mert ilyen félős vagyok! De erről később. A randijaim másik felén meg vagy hiányzott az a bizonyos valami, nem voltunk egy hullámhosszon vagy a srácon láttam, hogy totál nem érdeklem – kivéve egyszer.


Nemrég volt egy fiú, akivel hihetetlenül jól kijöttem, rengeteget beszélgettünk sokszor találkoztunk is és ő is mondta, hogy milyen jól érzi magát velem, aztán egyszer csak írt, hogy egy ideig ne keressem, mert hogy a vizsgáira akar koncentrálni, meg el van foglalva. Ezt elfogadtam, de itt már felvázolódott bennem ennek a „kapcsolatnak” a vége, és lám egy héttel később mondta hogy ő ez neki nem megy, úgyhogy „szakítottunk”(megj.:kb másfél hónap telt el az első találkozás és a végszó között). Pedig már végre kezdtem úgy érezni, hogy megszűnik a magányosságom és tényleg meg fogom tapasztalni a „szeretni és szeretve lenni” érzést – mennyire vágyom erre! Nem vagyok válogatós, engem nem zavar, ha valaki nem a fehérnemű modellek plakátjaiból lép ki, az sem, ha alacsonyabb (bár nyilván, aki a vállamig ér, az nem is nagyon próbálkozik) én „csak” egy olyasvalakit keresek, akivel van közös témánk és megértjük egymást.

Nem tudom, mit csinálok rosszul. Az meg a másik bajom, hogy nem merek leszólítani fiúkat és ezt is mindig megbánom. Hiszen ma is állt a metrón egy srác és észrevett, szemeztünk és lefagytam, nem mertem lépni, pedig nekem kellett volna, mert én társaságban voltam, ami bónusz stresszfaktor lett volna számára. Így pedig leszálltunk a metróról és nem történt semmi.


Úgy érzem elpazarlom az életem ezek miatt a hibák miatt.

(Ha végigolvastad, köszönöm a türelmed.)


2014. jún. 24. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismeros....://
2014. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

szerintem nem benned van a hiba mostanság alig lehet normális fiút találni, ami igenis aggasztó. én szerintem valahogy az önbizalmadat meg kéne növelni (nem tudom hogyan, mert én is egy cipőben járok veled, úgy vettem le hogy bátortalan vagy egy picit) igen le kellett volna szólítanod a metrón, de nem mertél, ami szerintem tökre normális. ha a srácnak tényleg annyira bejössz, akkor igenis baráti társaságban is jöjjön oda hozzád! én szerintem mostanság vannak a fiúk nagy része akik szararcok, és ők érzik magukat a férfiak királyainak, emiatt a normálisak eléggé bátortalanok, és emiatt leszólítani is alig mernek.

vissza a problémádhoz: teljesen megértelek és mondom, hogy nem benned van a hiba, intelligens lánynak tűnsz, nem vagy r*banc (HÁLA AZ ÉGNEK!!) :) és ami a fiúkat illeti: majd biztos jön valaki olyan akiért azt gondolod majd, hogy megérte ennyit várni! :)

kitartás!!! :)

2014. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!