Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzhetném meg aput,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném meg aput, hogy engedjen ott aludni a barátomnál?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt, 16 éves vagyok, de még mindig nem enged ott aludni, hiába kérem.. azt mondja korai.. itt már aludhatott, mert elvileg jobban tud ránk figyelni apu...

2014. jún. 24. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
hogy? nézi közben, ahogy nyalja a nunidat?
2014. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igérd meg neki h farba csak gumival.
2014. jún. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megosztok egy titkot: Mi elvileg együtt se aludhattunk volna, míg a barátnőm 18 éves nem lett volna, ami megismerkedésünktől még egy fél év lett volna. De szerencsére ő sokszor aludt otthon csak a nővérével kettesben és a nővére megengedte. Azután enyhült a szülői nyomás és nem kellett kivárni a 6 hónapot se, mert 2 után bele mentek.
2014. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Senkire nem lehet erőltetni semmit.
2014. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát az atyai szigor ellen nehéz mit tenni én már csak tudom mikor 18 évesen az első komoly kapcsolatomnál kellett magyarázkodnom apunak hogy jaj de semmi olyat nem akarunk csinálni persze végül nem hiszem hogy ez győzte meg:) Igazából Azt tudjátok tenni hogy a barátod minél többet legyen nálatok persze már nem az élősködés szinten, de
2014. jún. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindenképp el kell nyernie a barátodnak az apukád bizalmát. Addig meg marad az, hogy ő alszik nálad(elnézést az első részét valamiért hamarabb küldte el minthogy befejeztem volna)
2014. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 icu75 ***** válasza:

Ha jól értem Apukád azért ellenzi,mert túl fiatalnak tart a szexuális élethez.

Kérd meg Apukádat hogy üljön le veled beszélgetni.Mondd el neki hogy ti már nagyon szeretitek és kívánjátok egymást(nem kell részletekbe menni) és mindenképpen meg fognak történni a dolgok,mert ti úgy akarjátok. Az ő döntésén csak az múlik hogy ezeket az intim pillanatokat egy biztonságos,nyugodt helyen élitek-e meg vagy pedig kietlen,elhagyatott,nem feltétlenül biztonságos helyen.

Úgy gondolom ha ezt megérti,akkor az egyetlen felelős szülői magatartás a megengedés lesz,és természetesen az ő feltételeinek is helyt kell adni,(mondjuk,nem mehet a tanulás rovására,csak hétvégén lehet)és a védekezést is beszéljétek meg. Ha elég komolyan állsz a dologhoz sikerülhet. Sok szerencsét kívánok!

2014. jún. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!