Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek R*banc vagy sem?

Figyelt kérdés
Barátnőm nagyon hűséges és borzasztóan szeret de amikor elmondja hogy a múltjában ( 17 évesen ) ( most 19 ) ( én 20 ) olyanok vannak hogy ő elment bulizni és ha nagyon be iszik akkor nincsenek gátlásai olyan szinten h nagyon rázza magát meg 17 sráccal kavart egyszer ( smárolt ) egy bulin.... a kapcsolatunk alatt csak annyi volt h megfogták a mellet más nem de akkor is ivott.. de azt már megbeszéltem vele.Szexelt már közterületen ex-el.. most nem jut eszembe több.De mondom kapcsolatunkban nagyon odaadó házias stb csak h ha a múltjáról van szó akkor az számítson? r*banc vagy sem ?:S

2014. jún. 25. 12:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
és a pasira mit mondanál aki ugyanezt csinálta? akkor nem volt veled szabad volt igy nincs azzal gond mit csinált. akkor lehetnél rá kiakadva ha ez akkor történik ha már veled van. Persze a mellét se fogdossák. ha ennyire nincseek nála határok alkohol hatásásra akkor ne igyon.
2014. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2014. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ez a múlt. Mindenki követ el hibákat, még ha nem is ilyeneket. A közterületen való szex, meg egyáltalán nem vészes. Nem kell ahhoz ribinek lenni. A 17 srác kicsit durva, de azt mondom ha egyszer előfordult pia mellett, akkor ez van. Próbálkozott ezzel-azzal életében. Ha tanult belőle az jó, ha nem, akkor nem. De úgy látom azért inkább de. Ne igyon alkoholt, aztán kész.
2014. jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen srácok sokat jelent nekem ezt most
2014. jún. 25. 12:23
 5/23 anonim ***** válasza:
34%
Háááát...rezeg a léc... Én inkább megk*rnám még párszor ha jó az ágyban, de aztán viszlát. Ha ő nem képes kontrollálni magát és ilyeneket művel, aztán azzal mentegetőzik, hogy "jajj csak azért csináltam mert ittam", nem állhatsz folyton mellette, hogy "bébi ne igyál, mert egy ordas nagy r*banc leszel tőle, emlékszel?"
2014. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
szerintem nem.
2014. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az.
2014. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
6. csak akkor csinálja ezt hogyha szingli és ezt igazából már bizonyította csak tudod a félelem h ne h egyszer át essen ezért kérdezem h szerintetek ok-e még vagy sem
2014. jún. 25. 12:27
 9/23 A kérdező kommentje:
5* bocs
2014. jún. 25. 12:27
 10/23 anonim ***** válasza:
54%

Nem csak ha szingli! te mondtad ,hogy akkor is tapiztatja a csöcsét, mikor már együtt voltatok. Nem tudom te mennyire szereted a cuccaidat a közösbe adni, de az én csajom mellét ne fogdossa senki. Amúgy meg mondom, ha a piátol lesz ilyen, akkor tök mind1, hogy szingli vagy sem...ha a feleséged lesz, akkor sem hagyhatod felügyelet nélkül, mert lehörpint egy pohárkával és csak azt nem veszi a szájába, akit nem akar...

#5-ös voltam.

2014. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!