Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném meg?

Figyelt kérdés
Nagyjából fél éve megismerkedtem egy lánnyal, akibe azt hiszem eléggé belezúgtam. Nagyon megtetszett már első pillantásra és láttam rajta már akkor, hogy ez fordítva is igaz. Azóta folyamatosan beszélünk, titokban találkozgatunk.. Merthogy sajnos időközben kiderült, van barátja már majdnem 1 éve, akivel nem mindig találják meg a közös nevezőt. Szóvá is tette, hogy velem sokkal jobban érzi magát, boldogabb.. és hogy a barátjával néha jó, néha rossz, de egyszerűen nem tud vele szakítani. Azt mondta ha erre sor kerülne, akkor kellene neki még egy kis idő és utána készen állna velem folytatni. Én ezt mind megértem, de egyszerűen nem tudok várni arra, amíg ezt meglépi, mert kicsit naiv a lány, ráadásul a mostani az első komolyabb kapcsolata. Mivel győzhetném meg, hogy velem minden sokkal jobb lenne? (Én 21/f, ő 19/l)
2014. jún. 25. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
miért futsz egy olyan lány után aki téged nem szeret? azért van vele együtt mert őt szereti, veled csak szánalomból jönne össze.
2014. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondj el neki mindent amit érzel iránta.Mindent! Nézz közben a szemébe végig. Ezt a tanácsot adhatom, remélem segít.
2014. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy akkor is megéri, ha erőltetve győzködni kell valakit.

Tehát igen, mondd el neki mindazt, amit érzel, és merüljön fel a választás lehetősége. De ha győzködni kell, azt ott ette meg a fene.


26/F

2014. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!