Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
15 éve vagyunk együtt a férjemmel, mondogatja hogy szeret.De nem tudom mit gondoljak.Beléptem az e-mailjére és láttam, egy idegen nő írogat neki, és randit beszéltek meg (meg hogy mit tenne vele).A nő nekem is elküldte a levelezést,a férjem tagadja hogy ő irta volna,és azt mondta, valaki belépked az oldalára a tudta nékül. Mutatom,hogy elhiszem,de szerintem túl sok minden szól ellene. Nagyon szeretem a férjem,és ne akarom elhagyni.
2014. jún. 25. 12:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy valaki tényleg keresztbe akar tenni?
2014. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Baromira egyszerű. Le lehet kérni, hogy milyen ip címről léptek be és milyen időpontban. Sőt, több email szolgáltató ezt közli is, csak keresni kell.
2014. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
És ezt hol lehet lekérdezni?
2014. jún. 25. 13:05
 4/19 anonim ***** válasza:
És Neked nem gyanús, hogy Neked is elküldte a levelezést a nő? Nekem kicsit az lenne azért.
2014. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom,hogy mit gondoljak. Nagyon tanácstalan vagyok.
2014. jún. 25. 13:16
 6/19 anonim ***** válasza:
talán neked is erre van szükséged: Garry Chapman: A szerelem pszichológiája :) olvasd el és hasznosítsd a tudást ha tényleg fontos a házasságotok :)
2014. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És ezt a könyvet hol lehet megvenni?
2014. jún. 25. 13:29
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a férjed volt. 15 év nem kevés, s bizony a szex meg vonzó. De ha csak szex, akkor miért nem erről beszéltek?????? Valami kevés neki vagy megszokott, s lásd be neked is eszedbe jut a szex mással, csak ő lehet, hogy meg is tenné.
2014. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Eddig mindent megbeszéltünk,úgy voltunk vele,hogy ha nem tudtuk megbeszélni házastársként megbeszéltük barátként. Mindent megkap,úgy szexben int minden mást amire szüksége van. De akkor mit tegyek? Elhagyni nem szeretném.
2014. jún. 25. 16:10
 10/19 anonim ***** válasza:

S akkor mi van ha veled minden jó és szeret, de egyszerűen vágyik más nő testére, de ennyi az egész? Semmi más puszta fizika.

Veled szeret ébredni és nyaralni, meg nevetni s ha kell sírni, de olykor kell hogy más nő legyen előtte meztelen. Ez olyan elképzelhetetlen? Nincs túl misztifikálva a szex kérdése??

2014. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!