Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Normális kapcsolatra vágyom.

Figyelt kérdés

7 hónapja nem volt kapcsolatom, mert akik próbálkoztak azokat elküldtem magam mellől, vagy nem foglalkoztam velük. Ez a több mint 3 éves kapcsolatomnak köszönhető, aminek 7 hónapja lett vége. Azonban már úgy érzem, hogy készen állok egy új kapcsolatra, de nem tudom hol lehetne találni egy normális embert. Társkeresőket próbáltam, de ott se megy más csak a szexajánlatok. Azokból meg nemkérek... Nemtartom magam csúnya lánynak, normális vagyok és még sincs senkim. Nemértem... Lehet hogy válogatós vagyok kicsit, de csak nemfogok olyannal összejönni akiben nem vonz a külsője egy kicsit sem. De ez a 2. szemppont mert jobban számít az hogy normális legyen. Mit tegyek?

20/L


2014. jún. 25. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
lol én is már 22 éve
2014. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Intelligens perverz urak írhatnak neked?:D
2014. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De érdekes. Egyik haverom meg azt mondta, hogy egyetlen szex ajánlatot sem írt még társkeresőn senkinek, csak normális, érdekes levelet és mégis leszarták :) Hát nem érdekes a világ? :)
2014. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as.

Én pontosan ugyanezt csináltam,mindig normális leveleket írtam,és még csak válaszra sem méltatnak 99%-ban.

2014. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szokásos agyhalott ribizli :-DD
2014. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Agyhalott ribizli vagy te!
2014. jún. 25. 13:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Most írhatunk rád vagy sem?:)
2014. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is normális kapcsolatra vágyom. 28/N
2014. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!