Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret vagy csak szexre tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy csak szexre tart meg amíg nem talál mást?

Figyelt kérdés
Több mint 9 hónapja vagyunk együtt a barátommal eleinte normális volt nem voltak gondok aztán elkezdett hazudni és eljárogatott haverjaival titokban kocsmába utána mindig áthívott hogy aludjak vele nem akartam de könyörgött de ilyenkor nem mindig szexeltünk, azt mondta szüksége van rám h vele legyek. stb. Egyszer meg beleolvastam a haverjával folytatott beszélgetésbe és kiderült h más csajt nézeget és figyel ki és haverja buzdította is hogy hajtson rá (haverja utál engem mert bejövök neki de barátjával vagyok )barátom csak annyit írt hogy: hülye vagy:D meg nem volt benne olyan biztos pár dolog miatt .. mindegy ezek után egyből szakítottam. Abban az egy hétben kiélte magát bulizott stb csajokra írt rá végül aztán rám írt h még mindig szeret meg hiányzom neki és könyörgött hogy adjak még egy esélyt és adtam is mert szeretem.. elkezdett változni nem járkál el csak velem de kezd visszaesni és kisebb dolgokban de hazudik ritkábban mondja h szeret. Neten nincs kedve velem beszélni , volt hogy órákra eltűnt pedig írhatott volna.. de azt mondja szeret meg tökéletes vagyok neki velem akar élni gyerekeket .. stb szerintem hazudik és csak szórakozik velem..nem tudom mit tegyek:S
2014. jún. 25. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem tudod, hogy mit tegyél, hiszen egyszer már megtetted.
2014. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban csak hazudik és szórakozik veled. Úgy gondolja, hogy egyszer már visszafogadtad a hülyeségei után és ezek után is ezt fogod tenni. Te leszel neki a biztos pont, amíg a hátad mögött ki tudja mit csinál.
2014. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Szeretet teged csak te egy hulye p*csa vagy mert beleolvasol az uzeneteibe meg ilyenek szval neked kene megvaltozni........
2014. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta, aztán a szemembe letagadta azokat a dolgokat amiket ő maga írt.:D szakítottam vele, most megint könyörög, de nem leszek még egyszer hülye, 2 hétig minden rendben lenne, utána folytatná.
2014. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Néha nézem face-t mert előttem lép be és nem beszél más csajjal tényleg de lehet ez is kamu.. meg azt mondja nem kell neki más csak én de akkor miért hazudik ha ez nem így van? ez mire jó?
2014. jún. 25. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:

" volt hogy órákra eltűnt pedig írhatott volna."


Nem rosszból, de az exem se tudta felfogni, hogy az embernek szüksége van SZEMÉLYES TÉRRE. Ha egész álló nap együtt lennétek, mégis miről tudnátok azután beszélni? Saját élmények, saját társaságban. Még ha egy büdös kocsma is a haverokkal. És amit a srácok egymás között vetítenek, abból soha ne indulj ki, mert sok "haver" cikizi a fiúkat, ha túl fontosnak állítja be a barátnőjét. Például ha jön egy bombázó, és még csak oda sem néz. Ne kérdezd miért van így. Kizárólag arra adj, hogy a srác tisztelettel bánik-e veled, és hogy kedves-e. A hallgatózásokból, félmondatokból, félreértelmezett üzenetekből sokszor baj sül ki.

2014. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!