Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom csak a külsőm miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom csak a külsőm miatt van velem?

Figyelt kérdés
Bárhova elvisz mindig rám tapadnak még haverjai is és nagy viták keletkeznek ebből.. nem is szeret engem ezért szórakozóhelyekre vinni de szerintem legbelül ezt élvezi.. Meg azt mondják neki én vagyok eddigi legszebb barátnője meg nem értik h szerzett ilyen csajt stb Megkérdeztem azt mondta nem érdekli őt a külső. Ezen kívül nem mindig érzem úgy hogy szeretne engem, sokat hazudik stb. Kérdeztem hogy most szexkapcsolatban vagyunk? mondja nem és hogy ő abba nem lenne benne mert szeret, de a tények mást mutatnak. Régebben zavarta hogy ha ittam de már nem érdekli mióta új esélyt adtam neki sőt még ő rendelt nekem és haverjainak.. ez is furcsa nekem, meg már nem olyan féltékeny mint azelőtt. mindig ő ír rám, de már nem beszélünk annyit és mintha nem lenne kedve hozzá. Nem tudom mit akar, de szerintem még ő maga sem
2014. jún. 25. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerelmesek vagytok egyáltalán egymásba?
2014. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a szöveg mások feléből az jön le, hogy megunt
2014. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az eszedért biztos nem..
2014. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
második* :)
2014. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az ivást nem úgy értem hogy napi szinten csak bulikban..
2014. jún. 25. 14:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd ki, nem szeret csak kirakati baba vagy.
2014. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem szeret, legalábbis nem szerelmes beléd.
2014. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tipikus nem is írom mi vagy
2014. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sok barátnője volt, és mindenkivel ilyen volt elvileg de egyik lány haverja azt mondta h velem más mint a többivel velük nem foglalkozott.. meg hogy szeret engem és mindig rólam beszél.. hát érdekes
2014. jún. 25. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!