Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire nagy gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nagy gond lenne hogy ha egy lány fehér bőrű? Igénytelen lenne a fehér bőr?

Figyelt kérdés
Fehér bőrű vagyok, de legalább azt elmondhatom hogy az arcomon nem nagyon vannak bőrhibák. Viszont az egyik ismerősöm azt mondta hogy falfehér vagyok, és járjak szoláriumba. Az ismerősöm agyon van szolizva nagyon barna a bőre.
2014. jún. 25. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
dehogy, sokkal jobb mint az agyonszolizott bőr
2014. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Imádom! Olyan szép mikor ápolt tiszta fehér bőre van egy lánynak.
2014. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt is mondta hogy a fiúknak jobban tetszik a szép barna bőr.
2014. jún. 25. 14:33
 4/16 DanteSparda ***** válasza:
65%
a hamvas hófehér bőr az egyetlen ami tetszik nekem a nap barnitott bőr nekem egyáltalán nem jön be
2014. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik ha valakinek fehér a bőre
2014. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
inkább fehér legyen mint valami rántott mediterrán sütőtök színű agyonszolizott pingvin
2014. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt persze hogy mindenkinek most pont ez tetszik, mert dugnának mindent, ami mozog. Ha az lenne a kérdés, hogy tetszik-e ha egy lánynak a hasán anyajegy van, akkor most mindenkinek az tetszene.

Amúgy vannak szép fehér bőrű lányok, és vannak szép barnább bőrűek is (a fehér ember keretein belül). Ahogy mindkettőben vannak csúnyák is. Valakinek ez áll jobban, valakinek meg az.

2014. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Fiúknak lehet a szolizott libák tetsznek. A férfiaknak viszont a szép ápolt tiszta fehér bőrű nők.
2014. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

pffff istenem hány éves vagy???

te is tudod, hogy szép az ilyen bőr. most komolyan ezt akarod itt hallani mindenkitől, h jaj mennyivel szebb vagy, mint a szolisbőrű barátnőd?

2014. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már én is megkaptam egy sráctól, ráadásul randi közben :D

Jót röhögtem, persze szoláriumban azóta sem voltam (és a sráccal sem :) ). Hibátlan bőröm van, most csak azért, mert az a trendi, nem fogom szétcseszni szoláriummal. Nem vagyok bezárkózva a szobámba, természetes fény ér eleget, egészséges is vagyok, úgyhogy semmi sem indokolja a további mesterséges barnulást.

2014. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!