Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye annak, hogy egy szerelmespár, akik 15 évesek, örökre együtt maradnak? 1 hónapja vannak együtt, és a srác félévkor át akar menni a lány sulijába.

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
nagyon kicsi, de végülis előfordulhat
2014. jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

semekkora 0%..

amúgy nyár van nem félév csak szólok

2014. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 hónapból ezt elég nehéz lenne megmondani. De szerintem még az átmenést ne nagyon erőltesse. :D
2014. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az esély a 0-hoz tendál. Gyerekek vagytok még nagyon. Ha 10 év múlva is ugyanígy álltok, akkor majd beszélhetünk a dologról komolyan is.
2014. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de kevés rá az esély. Barátnőm 14 éves kora óta együtt van a barátjával, immár 10 éve.
2014. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0,01%
2014. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

tudom hogy nyár van, de nyilván arra gondoltam, hogyha kezdődik a suli, akkor félévkor.......


és nem rólam van szó:) hanem életem szerelmének barátnője lett, és végleg elvesztettem így :(

2014. jún. 25. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:
az egyik ismerősöm szülei 15 évesen kezdek el járni, a csaj most 15 éves !! van rá esély
2014. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!