Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar rengeteg pasi csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar rengeteg pasi csak szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Elég sokat ismerkedek, de néhány nap után kinyögik a pasik, hogy laza kapcsolatra vágynak, mert túl sokat csalódtak már. Elég furcsa, hogy rengetegen jönnek ezzel az indokkal, ráadásul ez nagyrészt a 23-28 éves korosztállyal van így, még csak nem is a 18-20 éves, általában éretlenebb srácokkal.

Direkt nem általánosítok, de nem egy ritka jelenség.


2014. jún. 26. 09:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán a sok csalódás miatt. Nekem is most ment tönkre egy 2 éves kapcsolatom és bevallom, komolyat egy ideig most nem szeretnék

28/F

2014. jún. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mert jó!!
2014. jún. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Vagy, ha találok egy olyan lányt, aki elfogad olyannak amilyen vagyok, szereti a romantikát, akkor talán belevágnék :) De erre kicsi az esély.
2014. jún. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

Pont a sok csalódás miatt elég a szexkapcsolat nekik. Azt gondolják, hogy nem érdemes több energiát fektetni a kapcsolatba, elég a szexelgetés.


Neked miért nem elég a szexkapcsolat? Néha (vagy nem is annyira néha) összejártok szexelni, de ezen kívül mindenki éli szabadon az életét.

2014. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én párom 24 éves, fél éve vagyunk együtt. Eredetileg mi nem beszéltük meg minek indul, összejárogattunk kb 3 hónapig, aztán egyik nap úgy mutatott be a barátainak hogy "és ő peidg a barátnőm". :D Mondhatom néztem egy nagyot! De azóta már nagyon örülök neki hogy így tett, hisz attól a naptól számítva mint már mondtam, fél éve boldogok vagyunk.


Ezzel csak annyit akartam hogy biztosíthatlak, nem minden pasi csak szexre vágyik! :)

2014. jún. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Csalódhatnak sokan. Ez ok ideig-óráig....de aztán jöhet az újabb csalódás, ha elkezd kötődni egyik a másikhoz.
2014. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Mert így vannak kódolva. Mindegyiket csak a szex érdekli, alapból is. Ezzel a sok csalódásos szöveggel akarják elérni, hogy megsajnáld őket és szét tedd a lábad. Kamu az egész.
2014. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Vagy csak van valakijük akivel nem jó a szex.
2014. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, látszik hogy nő vagy meg nem is okos. Melyikőtök szexelne egy pasival sajnálatból? Ahhoz a pasinak a legjobb formáját kell mutatnia és alaposan bevágódni hogy szex legyen.
2014. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A szex egy alapvetőbb szükséglet a romantikánál, továbbá romantikára nincs is szüksége mindenkinek. Ha meg lehet anélkül is élni, akkor fölösleges bele időt/energiát/pénzt ölni. Egy szexkapcsolatban is lehet az ember figyelmes a partnerével, a szerelem pedig csak egy plusz, ami jó ha van, de az sem baj, ha nincs.
2014. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!