Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy piti "problémával"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy piti "problémával" fordulok hozzátok, de a barátom már nem bókol annyit és ez hiányzik, normális dolog?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve vagyunk együtt a barátommal (20L, 24F) és azt vettem észre hogy az utóbbi időkben egyáltalán nem bókol nekem. Régen mondogatta mindig, hogy szép vagyok, vagy milyen csinos stb.. Most már semmi és ez nagyon zavar, mintha már teljesen befásultunk volna. Amikor mondom neki,hogy sosem dicsér már és hiányzik elintézi annyival, hogy ez nem igaz, meg szokott. Csak én reagálom túl és ez normális? :/
2014. jún. 26. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Le szoktad sz opni?
2014. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Sz opd le , akkor majd bókol neked többet
2014. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Nyilván jól esne, ha minden nap dicsérne, de egy idő után természetesnek veszi, hogy együtt van veled és nem érzi úgy, hogy bókolnia kellene. Ez sztem általános férfi viselkedés. Én se bókolok, ha már jó ideje együtt vagyunk. 24/F
2014. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elég szomorú. kezdem így azt hinni, hogy már nincs meg a vonzalom irántam :/
2014. jún. 26. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:
újíts be valamit. Egy két új ruha...felfigyelnek jobban is mások rád... Meg fog ijedni. lesz bók elhiheted. bár ez elég "szemét módszer :D Amúgy meg túl reagálod. inkább örülnél, hogy kezd elmélyülni a kapcsolatotok :)
2014. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!