Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki, hogyan látja ezt a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, hogyan látja ezt a helyzetet? Most mire gondoljon az ember?

Figyelt kérdés
2 hete szakított a barátnőm velem. Az indok az volt, hogy csak barátilag tud szeretni. A telefonban szomorú volt a hangja. Szerinte szerethető, jó ember vagyok. Ritka az ilyen ember. 1 hete nem kerestem a társaságát. Azóta hívott, de nem vettem fel. Üzenetet is küldött. Abban azt írta, hogy reméli, hogy nem történt velem baj, inkább haragudjak rá.
2014. jún. 26. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
BArátként szeret, és aggódik érted. Szerintem jó,hogy nem hitegetett. Mások ezt csinálják a pasijukkal.
2014. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első jól leírta, valóban barátként szeret, és barátként aggódik érted.
2014. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom írni, amit előttem is írtak: barátként szeret és aggódik érted. Talán bűntudata is van. Biztos értékes embernek tart és azért volt veled, mert azt hitte, egy ilyen emberbe biztos bele tud szeretni és előbb-utóbb elmélyül a kapcsolatotok, csak végül nem így történt.
2014. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek az előző komizókkal, a lány előtt le a kalappal, nem minden ember elég bátor ehhez
2014. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!