Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet manapság még ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet manapság még ilyen igaz szerelem, ahol ennyire nem számít a külső?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 26. 17:43
 1/9 DanteSparda ***** válasza:
100%
az igaz szerelemnél miért ne számitana a külső ezt nem értem
2014. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DanteSparda ***** válasza:
a képen levő párnál is számit a külső pont a külseje miatt van vele pl azért mert sokan bántották miatta és a nő pont ezért is vele akart lenni hogy bebizonyitsa ő jobb a többitől vagy mert megsajnálta de ez is a külsejének köszönhető
2014. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most ezt pont úgy kérdezed, mintha az nem is lehetne igaz szerelem, ahol külsőre is tetszenek egymásnak. :D
2014. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1, annál is számíthat, de ilyen esetben nagyobb hangsúly van az igaz szerelemnek. Ugyanis egy szép embert könnyebb megszereti, elfogadni.
2014. jún. 26. 17:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon extrém eset ... de látod, van ilyen is.
2014. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már csecsemőkorukban eldöntötte a család, hogy egymásnak szánja őket, a boldog vőlegény meg ilyennek sikerült. De biztos barátkoztak már egy ideje, és szeretik egymást.
2014. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyik szerelmem sem külsőségeken alapult. Az előző páromat pl., mikor találkoztunk, határozottan csúnyácskának láttam, mégis úgy beleszerettem végül, hogy mikor vége lett, azt hittem, a világnak is vége.

Ha valakit tényleg nagyon szeretünk, akkor az iránta érzett szeretet nem múlik el ha valamilyen betegség miatt megváltozik a külseje, de még akkor sem, ha lefogy, meghízik, megöregszik.

2014. jún. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ember van akinek a külsőség nem számít, de ha számít is még lehet igazi szerelem
2014. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szereti szépnek látni a másikat, akkor lehet igaz szerelem, de ha a "szerelem" érzése attól függ, hogy a párja éppen szép-e, vagy valamiért megcsúnyult, akkor az én olvasatomban nem. De végül is nem vagyunk egyformák, még magán a szerelmen is sokszor mást ért egyik ember, mint a másik.
2014. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!