Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehetséges?

Figyelt kérdés
15 éves jöttem össze az első barátommal és azóta is vele vagyok most 21 éves vagyok volt egy kis szünet de azóta mintha még jobban meglennénk, még mindig szeretem nagyon és nem unalmas szerintetek lehetséges,hogy vele maradok örökre vagy szakítani fogunk? mert mindenki ezzel jön,hogy úgy is szakítani fogunk meg,hogy ilyen fiatalon elkötelezni magam nem jó de hát,ha egyszer jó vele minek szakítsak vele? azért,hogy mindenféle pasikkal lefeküdjek csak mert az a menő?
2014. jún. 26. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne szakíts éljetek boldogan!!
2014. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán minek kérdezed meg...miféle divat ez, hogy jó minden és elhagyod, mert ,,menő" lefeküdni mással is.

Én ezt 17 éves létemre belátom. Ha a barátod lennék, ezért anál járni büntetésből :c

2014. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
Mit kell ezen agyalni? Nem ez a tendencia, de nem tökmindegy? Ameddig jó, addig legyen jó, aszt ennyi.
2014. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!