Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk! Ti mit vártok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ti mit vártok el egy kapcsolattól?

Figyelt kérdés
Szóval mitôl neveztek egy kapcsolatot jónak? Mit kell hogy nyújtson a másik fél? Kort is írjatok légy szíves :)

2014. jún. 26. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Megbecsülés, tisztelet, szeretet, megértés, türelem, kedveség, odaadás, közös érdeklődés, jó szex, igazi társ stb stb.

A szokásos sablon ami már kiment a divatból:D


26/f

2014. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Biztonsagerzet, egyutterzes, kozos tema, szenvedely, vagy, oszinteseg.:)

15./L

2014. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a társam figyeljen oda rám, ossza meg velem a gondolatait, érzéseit akár jelentéktelennek tűnő dolgokkal kapcsolatban is, érdekelje, hogy én hogyan vélekedem ugyanazzal a témával kapcsolatban, ugyanakkor lehessen vele hülyülni, szórakozni, nevettessen meg, vidítson fel, öleljen át, csókoljon meg.... ;)
2014. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as 17l
2014. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudunk beszélgetni és programokat csinálni nem csak dugni..

Legyen kölcsönös a bizalom, megbecsülés, ilyenek.

Egy szóval (na jó kettő): társam legyen.

21/F

2014. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) én amúgy 19/l, ha már kértelek titeket, hogy kort írjatok.

A kort azért kérdeztem, hogy a különbözô korosztályok ugyanazt várják-e el. És abból az indokból tettem fel a kérdést, hogy általánosságban mik az alapelvárások és abbol tanuljak :D

2014. jún. 26. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem a kapcsolattól vártam bármit is, hanem attól a férfitól akivel összejövök.


Magyarul nem attól leszek boldog hogy kapcsolatom van, mert a kapcsolat önmagában még nem ér semmit. Az a lényeg, hogy akik benne vannak mit tesznek egymásért:)


Egyébként elég sok elvárásom van. Most tényleg soroljam fel mindet?


Külső: Az ideálom: 190 cm, barna szemű, sötétbarna rövid hajú, borostás, lightosan izmos: nem agyongyúrt, nem piszkafa. Fiatalabb nálam 3 évvel.


Nem dohányzik.


Emellett nem szőrtelenít,

nem szedet szemöldököt,

nem fest/zseléz hajat,

nem szoláriumozik,

nem jár kozmetikushoz,

nem hord lányos színű pólót :pl rózsaszín és társai, tehát semmi számomra férfiatlan dolgot nem csinál:)


Belső: szeret engem, képes kimutatni és kimondani az érzéseit, törődik velem, bújós-ölelgetős típus, őszinte, tisztel, nem a veszekedésben látja a problémák megoldását hanem megbeszélésben, Intelligens, humoros, van személyisége, vannak közös pontok az ízlésünkben, de nem vagy egyformák sem.


A hűség, és a bizalom alap, tehát :


nem kefél, csókol össze vissza másokat,

nem betegesen féltékeny

nem agresszív (fizikai-lelki bántalmazás)

Elfogadja hogy vannak férfi barátaim (is), ahogy én is elfogadom hogy neki is vegyes a baráti köre.


28 éves vagyok, házasságban élek. Amikor összejöttünk 4 éve, akkor is ezeket vártam el tőle, amit maximálisan teljesített, és teljesít a mai napig is.


Hát igen.. nem véletlen, hogy csak 24 évesen találtam rá... elég sokat kellett szelektálni, mire végre 1 hozzám illő pasit találtam.

2014. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy sikerült megtalálnod a számodra tökéletes férfit! :) és köszönöm válaszod.
2014. jún. 26. 20:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Legyen legalább annyira hülye mint én és akkor jól meg leszünk.

A tiszteletes megbecsülős maszlagot szinte minden emberi kapcsolatra rá lehetne aggatni szóval mondjuk úgy hogy az az alap!

24F

2014. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!