Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak esélyt a srácnak? (Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak esélyt a srácnak? (Nem akarom átverni, áltatni)

Figyelt kérdés
A világ legaranyosabb fiúja elhívott randizni de nem tudok mit mondani neki mert hiába olyan amilyen nem tudok túl lépni egy srácon aki egyébként egy hónapja tojik a fejemre és szánalmassá tesz de szeretem és hiszek benne hogy ő is szeret engem még mindig..ez a viselkedés remélem megszűnik és együtt leszünk ..mit csináljak ? ( ezek előtt elkezdődött köztünk valami)
2014. jún. 26. 19:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Itt látható,hogy a nőket alázni kell!
2014. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem. Pont ez a problémám hogy beleszerettem abba aki akkor volt amikor mesismerkedtünk.
2014. jún. 26. 19:24
 3/20 anonim ***** válasza:
Jujj b*zdmeg de nem érdemled meg annak a srácnak a figyelmét...
2014. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

mond meg a kedves srácnak, hogy bocsi, de egy kib szott nagy hülye vagyok, ezért nem randizhatunk


és még csodálkoznak a nők, hogy nem találnak rendes pasit, amikor a rendesek vannak a legjobban lesz rva

2014. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
tudom.:( kedvelem de most ez van..
2014. jún. 26. 19:27
 6/20 anonim ***** válasza:
Üzenem a rendes srácnak - "Mocskos az összes!" Ezt vegye figyelembe, mielőtt elhív randizni.
2014. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

igazatok van ..de 1) ez nekem is nehéz helyzet

2) az aranyos fiút sem kell azért félteni..;)

2014. jún. 26. 19:30
 8/20 anonim ***** válasza:
Nézd semmi értelme visszasírnod magad. A vicc, hogy nem te áltatod a srácot hanem te magad áltatod. Ha te hiszel a semmiben akkor hajrá. Majd megtudod, hogy hiába futottál egy srác után, de a másikat is elveszted. Tedd ezt nyugodtan.
2014. jún. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Adj esélyt. Próbáljátok meg.
2014. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nem érdemes. Én is voltam már ilyen helyzetben többször is, hogy nem tudtam túllépni az előző szerelmemen. Tehát színtiszta tapasztalatból tanácsolom, hogy ha felmerül, hogy még a másik van a szívedben, amikor már színen van egy új pasi, aki csapja a szelet, akkor semmi értelme próbálkozni.

Volt egyszer olyan, hogy 2 évig voltam így, több rendes srác is volt, aki próbálkozott, de semmi nem éreztem, aztán megismerkedtem a mostani barátommal, és vele azonnal kialakult az, ami a többivel nem. :) Szóval szerintem legyél türelmes.


Btw szánalmasak a válaszolók. Mégis mitől lenne mocskos a kérdező? Az érzelmeknek nem lehet parancsolni, és semmi szemét dolgot nem tesz. Ti csak belelátjátok ebbe azt, hogy jajjj, a nőket alázni kell, mert ezt akarjátok látni.

Mindig is rosszul esett nekem is, ha valaki nem szeretett viszont és/vagy rosszul bánt velem, soha nem vágytam erre, hanem rendes srácra vágytam, mégis voltam ilyen helyzetben, mint a kérdező.

2014. jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!