Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak esélyt a srácnak? (Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak esélyt a srácnak? (Nem akarom átverni, áltatni)

Figyelt kérdés
A világ legaranyosabb fiúja elhívott randizni de nem tudok mit mondani neki mert hiába olyan amilyen nem tudok túl lépni egy srácon aki egyébként egy hónapja tojik a fejemre és szánalmassá tesz de szeretem és hiszek benne hogy ő is szeret engem még mindig..ez a viselkedés remélem megszűnik és együtt leszünk ..mit csináljak ? ( ezek előtt elkezdődött köztünk valami)
2014. jún. 26. 19:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ja és a te minta életed követve kell élni:D Szerintem nagyon sokan járunk vagy jártunk ebben a cipőben. Ha nem tévedek az a szerelem se lett meg ami volt. Mi meg vagyunk hülyék jah. A makacsságnak is van határa kedveske.
2014. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ezt a zagyvaságot nekem írtad? :D

Nem kell engem követni, csak tanácsot adtam a saját tapasztalataim alapján. Ha az új srác nem tud olyan hatással lenni rá, hogy ne a régin rágódjon, akkor szerintem megette a fene az egészet. Ez az én véleményem.


A többi válaszoló meg azért volt h_ülye, mert úgy viselkedtek, mintha a kérdező valami aljas vagy szégyelteljes dolgot tenne.

2014. jún. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A fejed zagyvaság:)
2014. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Vagy csak te vagy túlzottan retardált ahhoz, hogy felfogd, amit írok.

Egy szem értelmes gondolatot nem írtál, ember! :D Szerintem nézz el a legközelebbi pszichiátriára. :)

2014. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ja persze, hogy neked nem értelmes. Ha te mondjuk 5 évig nem vagy túl valakin akkor te addig senkivel. Na koccolj hercegnő:D
2014. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen helyzetben, de mégsem ragadtam le. Sőt mai napig, ha visszaemlékeznék olyan mintha tegnap lett volna. Ha értelmes vagyok akkor soha nem lesz senkim? Na menj aludjál még:D
2014. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Koccoljon a nénikéd! ;)


És jah, úgy van, ahogy leírtad. Mert ha nem vagyok túl az előzőn, akkor az leginkább azt jelenti, hogy nem érkezett olyan az életembe, aki említésre méltó lenne. Nem megyek bele olyan kapcsolatba, amiben akár egy kicsit is másra vágynék. Nem használok embereket "búfelejtőnek", és nem kísérletezek, hogy el tudja-e feledtetni az előzőt. Hamar kiderül, hogy megvan-e ez az új illetővel. Ha már őrlődik az ember, hogy jajj, nincs túl az előzőn, és jajj nem akar átverni senkit, az már nem jó jel a tapasztalataim szerint.


Már mondtam azt hiszem azt is, hogy voltam ilyen helyzetben többször is, és volt számtalan ember, akiknek nem adtam esélyt, de aztán eljött az a személy, aki mellett nem vágytam többé az előző szerelmemre, és egy pillanatra sem merült fel a kérdés, hogy érdemes-e belekezdeni. Szóval én azt tanácsolom a kérdezőnek, hogy inkább várjon, ameddig lesz ilyen személy az életében.


Egyébként meg én nem azokat h_ülyéztem, akik azt tanácsolták, hogy adjon esélyt, hanem azokat, akik lehordták a kérdezőt.

Ha még most sem vagy képes felfogni, amit írok, akkor feladom. :D

2014. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én simán adnék esélyt a srácnak;)
2014. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

hiába törlik, azért is leírom a véleményem:


79%os, te nagyon idegesító és értetlen vagy... attól nem a másik szövege a zagyvaság hogy te nem vagy képes felfogni.. a stílusod ráadásul egy merő hányás.


egyébként férfi vagyok és nem akarnám hogy valaki "esélyt adjon". ha már kezdek egy nővel akkor legyek a szerelme, nyűgözzük le egymást és ne vmi másik kötsögöt akarjon elfeledni velem ráadásul úgy, h közben még vágyik is rá.

nem értem mi baja bárkinek is shades válaszával.

lehet esélyt adni persze, de ebben a szituban túl nagy az esélye h megbántja a csávót mivel láthatóan nincs rá elég nagy hatással hiszen még mindig a másikra nedvesedik...

2014. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy másikra nedvesedik?:) Akkor is be tud nedvesedni, ha nem szerelmes.
2014. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!