Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleim nem nagyon akarják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim nem nagyon akarják befogadni a barátomat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 éve vagyunk együtt a párommal(aki kicsivel több mint 3 hónapja meg is kérte a kezem,és azóta egy gyerkőc is úton van) ,de a szüleimnek szúrja a szemét a barátom bőrszíne(félig jamaicai).Nagyon szeretjük egymást ettől függetlenül,de zavar(és látom hogy a barátomat is)hogy állandóan kritizálják,és azt mondják keressek fehér bőrű barátot.Már próbáltam őket leállítani,de sikertelenül.Hogy mondjam meg nekik hogy babát várok? Mégis mit csináljak hogy legalább(ha már nem is befogadják),de elfogadják a vőlegényemet(egyébként az eljegyzést is nagyon rosszul fogadták),mert azért ha elfogadnák nekem is könnyebb lenne lelkiekben?

2014. jún. 26. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos ilyenek a szülők. :/

Igazából ha ennyire egyhangúan és határozottan ellene vannak, sajnos nehéz őket meggyőzni. Bár én a rasszizmust sose értettem...

2014. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmit fasiszták a szüleid
2014. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
23/L
2014. jún. 26. 20:02
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem szüleidnek igaza van, de majd csak akkor veszed észre mikor már késő...
2014. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy ilyen lányt csak ott már megszületett a néger kisgyerek. A pasival szétmentek mert az el akarta vinni magával Afrikába.
2014. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De én ezt nem értem,miben van igaza?elmondanád légyszíves
2014. jún. 26. 20:10
 7/11 A kérdező kommentje:
5-ös , nálunk azért kicsit más a helyzet.Ő már itt született és csak évente egyszer látogatja/juk meg az apukáját
2014. jún. 26. 20:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudsz velük mit csinálni, max ha megvénülnek és replikáznak hogy miért látogatod őket ritkán...na AKKOR emlékeztesd őket erre.

Bocs, de a hülyéken nem lehet segíteni, még akkor se ha az épp egy szerettünk.

(feltételezve hogy a kapcsolatotok egyébként minden területen rendben van, tehát tényleg jogtalan az "ellenállás")


Amúgy ültesd le őket és magyarázd el töviről hegyire a dolgot. Talán felfogják hogy nincs mit tenniük az adott szituációval mint elfogadni azt

2014. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmiben sincs igaza, csak rasszista és itt akarja terjeszteni az "Ember bőrszíne fehér" b*ziságait. Amúgy egy könnyed megoldás: Ha látni akarják az unokájukat, befogják a kecses p*fájukat.
2014. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Más téren minden rendben van,csak elég konzervatívak és régimódiak.
2014. jún. 26. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!