Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt szép, okos, csodabo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prométeum kérdése:

Vannak itt szép, okos, csodabogár, vagy kocka fej csajok?

Figyelt kérdés
Sok mindenre nyitott vagyok, csak extrém legyen, érdekes, csodabogár,intelligens, szélles érdeklődésű és 18-és 44 év közötti. Írhatnak az mkiado@gmail.com-ra

2014. jún. 26. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2014. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 24! de bármelyik korosztállyal kijövök.
2014. jún. 26. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
"A kocka végső elkeseredettsége" című hadműveletet láthatjuk.
2014. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
Final round xd
2014. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Léci valaki írjon, valami használhatót! valakivel nem lenne rossz legalább ismerkedni!
2014. jún. 26. 21:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom. A kockák előtt két út van csak ha nőt akarnak: vagy megszűnnek kockának lenni vagy terveznek egy android csajt maguknak, esetleg klónoznak egy szupermodellt :)
2014. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazàndiból én inkàbb csodabogàr vagyok! és ez a szegreràló, elutasitó reakció elég gàz. Legalàbb nem bégetek a nyàjal
2014. jún. 26. 23:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak, én ilyen vagyok, csak 17 eves, es baartom is van...
2014. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!