Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok, ha egy lány reggelente, Max 15 percet van a fürdőben?

Figyelt kérdés

Ebben benne van a reggeli kisdolog, fogmosás, arcmosás, hajigazítás, és egy minimális smink.

A barátomtól mindig hallom a megjegyzéseket folyamatosan, hogy bent is aludhatnék, lakhatnék meg ilyenek.

Ha meg, hamarabb végzek akkor azért szurkál, hogy Hű, már fejlődsz, már csak 10 perc volt...

Együtt élünk és már nagyon elegem van belőle, mindig mondom neki, hogy ez már nem vicces, de nem veszi észre magát. És Napközben is, ha bemegyek wc- re, akkor is elkezdi, hogy Nem bírod fürdő nélkül? Bla bla bla...

Azt vettem észre, hogy már szoronga vegyek a mosdóba, mert tudom, hogy csesztetni fog vele.


Mit csináljak, hogy abbahagyja? Vagy ez tényleg sok? :|

23 L


2014. jún. 27. 09:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Szerintem nagyon bunkó dolog! Semmi tiszteletet nem mutat már feléd, valószínű megunt. Vagy egy nővel szerinted így kell beszélni?
2014. jún. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak viccelődni próbál?
2014. jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem sok, van aki sokkal többet is tölt bent, ez nem beteges vagy valami, hanem tisztálkodás, ápolás, nem értem ezzel mi baj lenne.

Szerintem kérdezz rá nála, hogy valóban mi a problémája, mert ez így abszurd.

2014. jún. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
15 perc az semmi, hülye a barátod
2014. jún. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Reggel engedd őt előre, hátha akkor abbahagyja.
2014. jún. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én másfél órát szoktam készülődni reggel, este egy órát szoktam. Ha meg is piszkálnak vele a pasijaim, különösebben nem érdekel. Szerintem nem kéne felvenned a piszkálódást.
2014. jún. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért napi 2 és fél óra az elég durva.
2014. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De, állítása szerint, (mikor kikadok rajta, és szerinte kiverem a hisztit) azt mondja csak viccelődik... De nem érti meg, hogy viccnek is van határa, utána meg idegesítő.

Azzal érvel, hogy több lány ismerőse csak 5 percet van bent, és ő is kész van Ennyi idő alatt.

2014. jún. 27. 09:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy akkor menjen azokhoz. Akkor majd lehet befarsul.
2014. jún. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezt már a kezdetektől csinálja, 3 hónapja élünk együtt. De már nagyon nagyon kivagyok miatta. Ha pisilni megyek, akkor meg mindig megjegyzi, már megint... És forgatja a szemeit, és teszi a megjegyzéseit.
2014. jún. 27. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!