Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Ti mire gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Tegnap estét együtt töltöttük a barátommal. Erre volt egy hívás barátom nem vette fel. Majd utána megint de kinyomta. Utàna láttam hogy sms-t ír. Később elment zuhanyozni én úgy tettem mintha aludnék az asztalon hagyta a telefonját. Nem szoktam belenézni de most úgy gondoltam furcsa volt. Az exe hívta és neki írt sms-t. Azt írta hogy ma este már nem tudnak beszélni és ne haragudjon rá. Majd még egy sms hogy minden rendben lesz hidd el, nagyon fontos vagy nekem. A hívás naplóból kiderült hogy naponta beszélnek többször is. Miért titkolja? Szerintetek mit gondoljak? Alaptalanul nem akarnám megvádolni és nem akarok féltékeny libának tűnni. Ti mit tennétek?
2014. jún. 27. 11:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:

Jelen esetben lehetsz féltékeny liba, lélekben már az exével van.

Viszont ez nem csorbítja azon érdemeidet, hogy a háta mögött turkálsz a cuccaiban...

2014. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
Szerintem csak idő kérdése, és visszamegy hozzá.
2014. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 A kérdező kommentje:
Mindig felveszi a telefont minden barátjának. Az a furcsa hogy ha az exe hívja őt kinyomja és ír neki utána ilyen szövegeket. Nem voltam itthon pár napug és a hívásnapló szerint naponta 4szer 5ször beszélnek akár késő este is este 11 után.
2014. jún. 27. 11:57
 4/71 anonim ***** válasza:
Én szakítanék vele, ebből egyértelmű, hogy össze akarnak jönni újra.
2014. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:

huh, szegény.... hát, ez nem hangzik jól :-( Szerintem melengetik a kapcsolatot. Valahogy kérdőre kellene vonnod!


Én nem ítéllek el, hogy a telefonjában turkáltál, nyomós okod volt rá!

2014. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:
Mit tegyek? Adjatok tanácsot
2014. jún. 27. 11:59
 7/71 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem szakadt el az exétől, ebből bizony bármi lehet. Rossz lehet így élni, hogy nem tudhatod, hogy kettejük között valójában mi van, de én se jósolok nektek hosszú jövőt, főleg így, ha suttyomban, a hátad mögött zajlanak a dolgok......
2014. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:
És ha csak arról van szó hogy nem akarja hogy félreértsem hogy barátok maradtak az exével? Nem tudom mit tegyek! Az a baj hogyha elmondom hogy belenéztem a telefonjába az megalázó rám nézve
2014. jún. 27. 12:03
 9/71 anonim ***** válasza:
Valahogy hozd fel a témát, kicsit puhatolózz az exéről, mintha véletlenül szóba jött volna. Ha letagadja, és azt mondja már nem is beszél vele, az gáz. Vagy csak simán mondd meg neki, hogy megnézted. Ez esetben neked kicsit nagyobb jogod van felháborodni.
2014. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 Beviz Elek ***** válasza:

rakd ki minèl elöbb

próbáld eltitkolni a fájdalmat

az okot sem kell elmondani


nincs mit magyarázkodni, nincs mit húzni az idöt, vele lesz. csak a szakítás módját választhatod meg

2014. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!