Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi ez, amit érzek? És mit érez ő?

Figyelt kérdés

Leírom, mi a helyzet, segítsetek eldönteni, mi ez:


Ismerjük egymást pár éve személyesen, de köszönőviszonynál sose volt több. A FB-on elkezdtünk kb. fél éve dumálgatni. Hol ő ír valamit, hol én, általános dolgokról, de kedves, vidám, játékos üzenetek ezek.

Kb. 2-3 naponta írunk egymásnak, de van, hogy minden nap. Ha mindketten épp akkor online vagyunk, akkor olyan egy-két órákat is átbeszélgetünk, bolondozunk, viccelődünk.


Napközben többször megnézem, írt-e, és csalódott vagyok, ha nem írt, ellenben örülök, ha meglátom, hogy igen, akkor is, ha csak egy mosolyjel jött válaszul.


Ha élőben találkozunk (nagyon ritkán és csak futólag), akkor kedvesen, mosolygósan, vidáman váltunk pár szót, érdeklődünk a másik hogyléte felől, kivel mi történik épp akkortájt. Ilyenkor kicsit zavarban vagyunk, de mintha ő is abban lenne... de egyébként jól érzem magam a társaságában, elönt valami kellemes meleg jó érzés olyankor.


Amikor elválunk, már pár perc múlva elkezd hiányozni, azt érzem, jó lett volna még ott maradni egymással, és ott egy kicsit megállítani az időt, és belefeledkezni egy jó kis beszélgetésbe. Sokszor megyek úgy az utcára, vagy valamilyen városi rendezvényre, hogy arra gondolok, hátha ott lesz. Ha ott van, és látom, hogy észrevett, izgatott leszek, zavarba is jövök, de várom is, hogy odajöjjön. Ha észrevesz, általában odajön hozzám, beszélgetünk, de valahogy mindig elsodródunk egymás mellől.


Szóval mit érzek én, mit érez ő?


2014. jún. 27. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Meleget. Nyár van.
2014. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy itt nagy gondok vannak... Azt se tudod te mit érzel? Egy fa is többet tud.
2014. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
babot ettetek?
2014. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat
2014. jún. 27. 14:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan mintha a fő szív nyirok csukaáll hadvezér szerkezet gyulladásba került volna.
2014. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megártott a Nap?! Vagy rossz kategóriába írtam?
2014. jún. 27. 14:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy szeretem az ilyen történeteket elolvasni. Te szerelmes vagy... 100%. :)) Hogy a lány mit érez nem tudom... De te biztosan szerelmes vagy.
2014. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány :-D


Ennyit már szerelemnek lehet nevezni?! Nem túlzás ez?

2014. jún. 27. 14:43
 9/9 anonim ***** válasza:

ezt helyetted senki nem fogja tudni megválaszolni :D

egy nagyon jó barátságban is lehet ilyen ahol már elgondolkoztál azon hogy mi lenne ha több lenne.

2014. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!