Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, hogy viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy viselkedtek azzal a lánnyal, akibe szerelmesek vagytok, de a lány párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Igyekszem minél semlegesebben, de leginkábbis kerülöm, hogy ne okozzak gondot. Mondjuk én előre nem szoktam szerelmes lenni, ahhoz azért annál több kell, minthogy párszor találkozzunk egy baráti társaságban.
2014. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Ismerjük egymást, nem vagyunk egymás számára idegenek. Barátomnak nem nevezném, de beszélőviszonyban vagyunk egymással, értsd: ha valahol találkozunk, megállunk és beszélgetünk pár mondatnyit. Van pár apró jel, ami kérdéseket vet fel bennem, de nem tudom, én látok-e bele valamit, ami nincs is benne, vagy ott az a bizonyos "valami", csak elfojtja.

2014. jún. 27. 15:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy ezt mondom, de ha ennyire gondolkodni kell a jelek értlemezésén, akkor azok nem is jelek. Jártam már így, bár félig jó vége lett. Tényleg jó barátok lettünk, miután tisztázódott a viszonyunk.

Sőt többet találkozunk mióta kiderültek a dolgok, mert így könnyebben hívom el dumálni, hiszen nincs tétje a dolognak, csak beszélgetünk egy jót, mert emberileg nagyon bírom a csajt.

2014. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a lány volt az, aki többet akart volna?


És ő vajon hogy éli meg, hogy csak havernak kell?

2014. jún. 27. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, én akartam többet :)
2014. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha érzel valamit a gyerek iránt,akkó mé vagy a barátoddal??!NEM ÉRTEM.MAAARGIT HÁ NOOOÓRMÁLIS???
2014. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!