Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem ebbe a helyzetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársam már régóta tetszik, osztálykiránduláson "közelebb" kerültünk egymáshoz beszélgettünk, stb.. majd kirándulás utána facen rám írt nagyon sokat beszéltünk és elmondta hogy tetszem neki.Párszor találkoztunk majd az egyik alkalommal megbeszéltük hogy mi legyen velünk, azt javasolta hogy legyünk barátok és meglátjuk mi lesz belőle amivel egyet is értek vele mert még nem ismerjük egymást annyira.Azóta nem igazán keres, nagyon ritkán ír, de mikor kérdezem tudunk-e találkozni nem tudja...A lényeg hogy ma azt mondta nekem tényleg nem tudja hogy mit akar de nem szeretné azt hogy többé ne találkozzunk.


Jövőhéten elutazom, úgy gondoltam ha szeretném se tudnám keresni és várom hogy ő keressen, esetleg ha hazaértem megint megkérdezem van-e kedve találkozni.


Ez így jó vagy mit csináljak?

Nekem az se baj ha már nem akar semmit, de nem akarom megszakítani vele a kapcsolatot...


2014. jún. 27. 18:27
 1/3 anonim válasza:

Hány évesek vagytok?Mennyi időre utazol el??Sztem hívd fel,és Menj el hozzájuk és ott,szemtől szemben mondd el neki hogy szereted,mondd el hogy elutazol és nagyon fog neked hiányozni.Aztán ha mosolyog,csókold meg,de úgy hogyha ő nem akarja, akkor el tudjon húzódni..szval lassan.Remélem segítettem :)

15/L

2014. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én 17 ő jövő hónapban lesz 18

nem sok csak 1 hétre...ma találkoztunk volna, de lemondta bizonyos okokból amit megértek és holnap utazik vasárnap jön csak haza én viszont akkor már nem leszek itt, szóval találkozni már nem tudunk

2014. jún. 27. 19:54
 3/3 anonim válasza:

Hát ...ömm szerintem te vagy a ány ugye??

Ugye a fiúk mindig azt keresik az kell nekik amit nem kaphatnak meg....

Szóval szerintem kicsit féltékenyé kéne tenned ...!

2014. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!