Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igaz, hogy a 10-12 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a 10-12 éves csajok buknak csak a vékony, alacsony fiúkra?

Figyelt kérdés
Nem akarok pedo lenni, hozzám inkább a 14-17 éves lányok valók, de még mellettük is öcsikének nézek ki, ezért nem vonzódnak hozzám szerintem, max barátnak akartak eddig. Egy-két lánnyal smárolás összejött, ők is inkább 13-15 évesek voltak, valahogy itt van egy határ, hogy sok lány elutasít egy kevéssel smárolás, de utána semmi, csak maradjunk barátok, a 15 évesnél idősebbnek lánynak még sosem jöttem be tudomásom szerint!!! Ellenbeen már a 13-15 évesek között is sokan rondának neveztek. Akiknek bejöttem meg általában önbizalomhiányos, testükkel elégedetlen lányok voltak. Most így utólag erre ráébredtem. Egyszer egy 11 éves csaj azt mondta, hogy nagyon helyes vagyok, máskor meg látom, hogy folyton ilyen 10-12 éves lányok bámulnak. Én nem gerjedek lapos lányokra, de azért csak elgondokoztam, hogy mi van, ha csak nekik tetszem igazából, mert ilyen pici vagoyk én is testileg? Ez lenne a titka az egésznek, aki pici testileg az csak is nagyon kicsi gyerek lányoknál esélyes. Nem akarok így élni, nem akarok pedo se lenni, valaki szánjon már meg és randizzon velem. :D
2014. jún. 27. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2014. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1 szerinted?

kb. most ballagott.

2014. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz te 10-12 éves KISlányoktól??
2014. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

# 4


Te észlény, olvasd már el, úgy pofázzál! Másrészt, elegem van, hogy mindig a fiú a rossz, a lányok meg a szentek, mikor most is én szívok, mert ilyen szar testben vagyok. :(

2014. jún. 27. 19:07
 6/6 anonim válasza:
Én már 13 vagyok középmagas, vékony és nem utasítanak vissza.
2014. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!