Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan hogy valakiben egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valakiben egy szerelmi csalódás után eltörik valami?

Figyelt kérdés
Úgy értem már nem tud úgy örülni semminek úgy mint előtte, csak mint egy zombi, teszi a dolgát de már nem az igazi semmi és ez nem akar elmúlni sehogy sem.
2014. jún. 27. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
van,de idővel elmúlik.
2014. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze, komoly csalódás után igen.

De elmúlik, csak idő kérdése, kitartást

2014. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 DanteSparda ***** válasza:
elfog múlni előbb utóbb én is átmentem ezen
2014. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szive tört szét darabokra.
2014. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez általában így van. Aztán hónapok során múlik. Végül elmúlik. Ha hosszú- hosszú időn keresztül nem múlik,az viszont nem normális.
2014. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de van ám :D
2014. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem érdekel semmi, a főnök ha mond valamit elküldöm a pi...ba, szerintem ki fognak rúgni, teljesen flegma lettem, nem érdekel mások baja pedig előtte szivesen segítettem mindenkinek, kilátástalannak látok mindent, ami kötelező megcsinálom de értelmét nem nagyon látom...
2014. jún. 27. 19:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Én attól tartok, hogy egy ilyen csalódás miatt döntött úgy egy ismerősöm, hogy soha többé nem akar párkapcsolatot (de szex az jöhet...)
2014. júl. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát én is így vagyok ezzel. De sajnos engem már semmi sem érdekel úgy igazán mint előtte. Eleget teszek minden kötelességemnek minden téren de mindennel csak úgy vagyok hogy, na, ez is le lett tudva.

Lehet depressziós lettem.

2014. júl. 6. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!