Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most pedofil vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy lány az étteremben, ahol dolgozok, ő nyári munkán van itt. A baj csak az, hogy ő csak most lesz 10.-es, szóval 15 éves, én meg egyetemista vagyok, 23 éves. És azt hiszem tetszik, vagyis nem tudom, hogy ez most pontosan mi is, mert ugye még kiskorú, én meg már felnőtt vagyok. Elég sokat beszélgetünk, nagyon okos, kedves és vicces is, de folyton arra gondolok, hogy ez most pedofília? Mármint az hogy tetszik, és szerelmes vagyok belé?

2014. jún. 27. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
FIatalkorú, nem kiskorú. Csak h tisztba tegyük a törvényi jogszabályokat. Nincs para ezzel, ha érettebb a koránál.
2014. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem az a pedofil nemileg éretlen lányokhoz vonzódik ő meg már nyilván érett rá amúgy meg nem kiskorú hanem fiatalkorú azért nem mind1 :D
2014. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"A pedofília alatt felnőtt emberek nemileg éretlen gyermekek iránti szexuális vonzódását értjük."



egy 16 éves már rég nem éretlen, és a 23-15 éves párosítás nem is annyira ritka... van ennél durvább is (persze ettől még lehet szülei nem fognak neked örülni)

2014. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Afrikába az olyan mar ezerrel döngetik. Ez csak európai felfogás..
2014. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igen, bocsánat, azt akartam írni, csak valamiért kiskorú lett belőle :)

Akkor most nem para? Én legjobban azért az apjától tartanék, ha elkezdenék közeledni felé, tuti hogy kinyírna... Sokat mesélt róla, és hogy nem igazán hagyja, hogy fiúkkal legyen. Mondta, hogy nagyon félti, mert az anyukája meghalt, amikor született, és ezért most a családjuk konkrétan kettejükből áll, ezért mindentől megvédi. Ezért is aggódok, hogy ha mondjuk elmondanám, hogy mit érzek, akkor mit szólna hozzá az apja...

2014. jún. 27. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem pedofília, de nem is normális, ő még csak egy kislány, most kezd kinyílni, lépj tovább, egeylőre legen haver, szeptember végére el is fog felejteni
2014. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem ez a lényeg,de: a 18 életévét be nem töltött személy kiskorúnak számít. Ezen belül két kategória van: 14 év alatt gyerekkorú,14-18között fiatalkorú.
2014. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem para, jogilag nem vagy megfogható, de azért vigyázz, milyen családba csöppennél bele.
2014. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!