Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetetlen túllépni a plátói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen túllépni a plátói szerelmemen?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején.. bocsánat ha hosszú lesz.

6 éve tart a dolog. Amikor először mentem a suliba akkor pillantottam meg a gimnázium elött állni cigivel a kezében első látásra megtetszett.. azt nem mondom hogy szerelmes voltam egyből.. aztán telt az idő és valahogy bele habarodtam. Eljött a nap is 10. osztályban hogy oda mentem és a végzős fiúnak megpróbáltam bevallani az érzésem.. odahívták a barátnőim és aztán kérdezte hogy mit érzek de én egy mukkot se tudtam kinyögni. mondta hogy tőlem akarja hallani, akár hogy próbáltam nem bírtam megszólalni elakadt a szavam is. Aztán annyit mondott a végén hogy örülök hogy megtudhattam. írkáltam rá myvippen akkoriban az volt a divat.. elmondta hogy alakulóban van neki valaki meg hogy nem vagyok az esete mert fiatal is vagyok és mert emonak neveztem.. xD közben nem én neveztem el így hanem az egyik barátnőm na mindegy. Aztán telt az idő voltak kapcsolataim de nem tartottak sokáig. Eleinte úgy éreztem mindegyiknél meg tudom szeretni, sőt szerettem is őket valamennyire de 3 hónap után mindig rá kellett ébrednem hogy ez nem szerelem,talán csak fellángolás volt. Hülyíteni meg nem fogok senkit. Aztán ha csak eszembe jut ez a srác elkap a sírás hogy nem birom elfelejteni.. 14. es voltam mikor újra megpróbáltam szerelmet vallani.. kicsit ittam alkoholt hogy legyen erőm a postaládájába dobni a szerelmes levelet.. ő ki is vette xD lehet azt is látta hogy én raktam be és el volt pirosodva.. Aztán választ nem kaptam. A végén oda kerültem dolgozni ahová ő.. természetesen tesóm miatt kerültem oda nem pedig miatta.. rábeszéltek a dologra.. nem vagyunk egy helyen ő másfelé dolgozik cask a buszon bukkant fel néha nap.. És kérdezösködött rólam tesómtól folyton hogy mi van velem van barátom stb? De miért? És miért nézett folyton ha nem jövök be neki? most is van barátnője.. és esélytelen a helyzet.. de valahogy a lelkem mélyén úgy érzem hogy ő az igazi hiába próbáltam.... csak van oka hogy nem tudom elfelejteni! Most hogy elég idős vagyok talán lehetne esélyem.. csak már nem remélek semmit. Szerintetek találhatok olyat aki végre végleg elfeledteti velem?



2014. jún. 27. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Főleg, ha te sem ebbe akarsz beleőrülni.
2014. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne sértődj meg, de a fogalmazásmódodból is látszik, hogy te még érettlen vagy.

Szerintem felejtsd el a srácot, ha bármit is érzett volna irántad, netán szimplán tetszettél volna neki. Akkor rég a kezébe vette volna az irányítást, és bepróbálkozott volna nálad.

Egy olyan busz után futsz, ami szembe jön veled....

2014. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy ez egy ikersors és őt nézted ki pótléknak.
2015. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!