Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalàsnak szàmit?

Figyelt kérdés
A baràtom ès köztem nem müködnek jol a dolgok,a szex sem :( folyton visszautasit ,ha kezdemènyezek,van ugy hogy hetekig hozzàm sem èr.Màs gond az,hogy nem vàllalja fel a kapcsolatunkat,nem mutat be senkinek.Sokszor elmondtam màr neki,hogy igy èn boldogtalan vagyok,semmi sem vàltozott,igy most azt mondtam neki tartsunk szünetet,hogy elgondolkodjon rajta mit is akar tölem .Tegnap volt nègy napja,megkèrdeztem hogy gondolkodott-e,erre ö "mèg nem volt idöm sok a munkàm",lesujtott ez a hideg vàlasza :( tegnap este talàlkoztam egy ismerösömmel,iszigattunk,ès hàt AZ lett a vège.Tudom talàn nem helyes,de a hetek,honapok utàni visszautasitàsok utàn vàgytam rà,vàgytam rà,hogy nönek,ismèt vonzonak èrezzem magam...az a gond,hogy nem is bànom igazàn ,arra gondolok ,hogy a hidegsègèvel ès folytonos eltaszitàsàval ö kènyszeritett rà hogy màsnàl keressem amit ö nem ad meg,pedig tisztàban van vele,hogy èn mire vàgyok.Normàlis vàlaszokat köszi.30 N
2014. jún. 27. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen megcsalás. Viszont jogos. 30/N
2014. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor legalább szakíts vele,mert a kapcsolatotoknak már rég annyi.
2014. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
fordított esetben ha a barátod csinálja ezt veled akkor megcsalásnak vennéd ?
2014. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben keresnék egy másik pasit, ő már nem szeret téged!
2014. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Hát..nemigazán megcsalás..én azt mondom hogy jól tetted..költözz el attól a pasitól, Menjen, legyen boldog a munkájával!Ne érts félre de szerintem a pasid már egy ideje megcsal téged...
2014. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szent ég... ha még fele ennyi idős lennél, még hagyján... de így?! Szerinted ezek normális dolgok, amik kettőtök között vannak? Atyaéééég áááááá
2014. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem,nem normàlis dolgok,èn probàltam vàltoztatni rajta,megbeszèlni ,de nincs kivel :( ,ha egy 45 èves pasi nem meri felvàllalni velem a kapcsolatàt ott baj van ,de nem tudom mi!? Lehet anyuci manipulàl a hàttèrböl,hetente jàr hozzàjuk,termèszetesen nèlkülem.
2014. jún. 27. 19:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szünetet tartottatok, vagyis nem voltatok az idő alatt együtt, akkor nem megcsalás, viszont nőként mondom, hogy megérdemelted, hogy végre egyszer valaki mellett jól érezd magad.

Egyébként azt gondolom, hogy nektek nincs közös jövőtök, egyértelműen másmilyen kapcsolatot akartok, neki abszolút nem fontos a szex, nincs igénye rá, neked meg fontos és van igényed rá.

Az a legjobb számotokra, ha szakítotok és te keresel magadnak egy olyan embert, aki mellett nőnek érezheted magad és van szex is, ő meg egy olyat, akinek nem fontos a szex. Mert ez egyértelműen nem fog változni! Beszéltél vele, elmondtad, hogy mi a gond, ő változtatni sem akart, tehát ez már változni nem fog!

2014. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, ez már szerintem is megcsalás, és bár nem szép ilyet mondani, de érthető, ahogy cselekedtél. Igazuk van az előttem szólóknak, szerintem is szakítanod kellene vele.

Főleg ha ilyen hideg veled, no meg ha az anyja ekkora hatással van rá (már ha valóban ő manipulálja) az már rég rossz, az az ember nem nőtt fel teljesen, ha ez így van.

2014. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat :)
2014. jún. 27. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!