Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet olyan emberrel komolyabban tervezni, aki annyira nem igényli a másik társaságát? Lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
Szóval exem pl azt mondta,neki elég heti háromszori találkozás a csajával. Többször nem igényli. Meg több ilyenről is olvastam. Persze kellenek a barátok is, de az ilyen emberek,hogy fogják bírni ha eljut egy összeköltözés szintjére a kapcsolat? Ott napiszinten látni fogja a másikat.:D Egyáltalán meddig érdemes benne maradni egy olyan dologban ahol én többet igényelném a másik társaságát,ő meg kevésbé az enyémet,ha komolyabb kapcsolatra vágyom már?
2014. jún. 27. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha két ember szereti egymást akkor arra vágyik, hogy ahogy van ideje a szerelmével lehessen és ezt nem szabadna időhöz kötni. Én a barátommal mindennap találkozom, nagyon ritkán 1x-1x nem tudjuk megoldani hogy talizzunk. Akivel nem éreztem azt hogy mindig együttlennék vele és közösen csináljunk mindent, azzal nem is akartam komolyabban járni sem.
2014. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom is kevesebb találkozást igényel, annyira fura, mert én meg egész nap ellenék vele... Ő meg éli világát :D Holnap személyesen találkozok vele és szakítok is! Épp itt az ideje, tudom, hogy egy ideig depressziós leszek, nagyon rosszul élem meg a szakításokat, de találok jobbat... vagy örök szingliség :D
2014. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mármint az én barátommal csak hétvégente találkozok 2-3 napra, de látom rajta, hogy ezt is sokallja... :/
2014. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez annyira rossz.:/ Én úgy éreztem magam mintha teher lennék. Pedig nem lógtam a nyakán sőtt. Olyan jó lenne valaki olyat találni,aki kb a legjobb barátom is egyben.
2014. jún. 27. 19:43
 5/10 anonim válasza:

Az én exem is ilyen (volt).

Ez tudod miért van? Mert a barátok és a szabadság fontosabb neki. Annó állandóan azzal magyarázta, hogy ha sokat van velem, amit úgymond "kikövetelek magamnak", akkor őt "papucsnak" fogják tartani és ő nem viselte sose a kritikát és az igazság is olyan mélyen fájt neki, hogy beszélni se lehetett vele.

Mi eljutottunk az összeköltözésig, 3 évig együtt jártunk és + 3 évig együtt is éltünk, de akkor is ugyanez volt. Meg is szenvedtem! ( 2 év nyugtatózás) Kellett pár pofon, mire elhagytam, azóta se változott semmit, de nem is érdekel. Ez csak példának írtam.

De inkább azt mondom, hogy némelyik (fiú vagy lány) nem nőtt fel annyira, vagy nem élte ki magát, ami miatt annyira le akarná magát kötni ilyen szinten, hogy a szabadideje nagyobb részét a párjával töltse.

Mindenkinek más beállítottsága van. Idővel ez általában megváltozik. (vagy nem)

2014. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ASOT ***** válasza:
Azért megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok, suliba jártok e, ha igen egy suliba e, és milyen messze laktatok egymástól?
2014. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha engem kérdezel én 23,végzős. Ő 26. És kb 10 percre egymástól.:D
2014. jún. 27. 21:12
 8/10 ASOT ***** válasza:

Az azért elég vicces :)

Elvileg felnőttebb értelmesebb ember és csak 10 perc.


Hát ebben az esetben azt mondom, hogy ő ezt nem gondolja komolyan. Persze tagadni fogja mert ő megelégszik annyival amennyi neki elég, ergo nem veszi figyelembe amit a másik akar vagy kíván.

Háát őszintén szólván a nőnek hagynia kéne a francba.


Ez vicc....

2014. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát már hagyva van.:D Sok tekintetben olyan volt mint egy 14 éves.
2014. jún. 27. 21:22
 10/10 ASOT ***** válasza:

Nem olvastam bocs :)

(azt hittem még mindig ezzel a kölyökkel vagy)

Akkor nincs már semmi probléma, tapasztalattal gazdagodtál, nézd azt :)

2014. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!