Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor ez miattam van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez miattam van? Miért változtak meg ennyire a dolgok?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, az első 1,5 hónapban minden nagyon perfekt volt. Az első randink után egész délután az utcánkban volt, hogy végre találkozhasson velem. Utakat terveztünk, randiztunk, sokkal kedvesebb és "szerelmesebb" volt, mint mostanában. A 2. hónap felénél közöltem vele, hogy nekem rengeteg idő kell, amíg beleszerethetek valakibe, elmondtam neki, hogy egyelőre "nem tudok szerelmes lenni, de nagyon kedvelem őt", mivel az előző srác miatt teljesen kiégtem... Ezzel rontottam volna el az egészet? Azóta is azt hajtogatja, hogy szeret, de én "nem tudom szeretni"... Vagy? Lehetséges, hogy ennyi idő alatt kiszeretett belőlem az az ember, aki folyton üzenetekkel bombázott (de nem tapadt) és mindig kereste az alkalmat, hogy együtt lehessünk? Eleinte mindent megtett, amit egy igazán szerelmes ember tesz.. Ajándékok, elvitt a családjához, közös út szervezése.. Manapság pedig semmi.. felajánlottam, hogy elmehetnénk a közeli tengerhez (külföldön élünk) egy pár napra, de nem túlzottan érdekli.. Régebben még a szex is intimebb volt, ma már csak elvégzi a dolgát és elmegy gépezni, nem sétálunk, nem ad puszit/kisebb csókot nyilvános helyeken... Folyton ilyen hülyeségeken parázok, hogy megcsal (pedig szinte alig lenne ideje rá a munkája és miattam..), vagy, hogy kifogtam egy elmeháborodottat, aki élvezi, hogy csak úgy játszadozhat, ilyesmi.. Igen, lehet, hogy nyomi vagyok, de ezek a gondolatok nem hagynak nyugodni.. 24/L
2014. jún. 27. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:

lehet alább hagyott a láng nála, és ugy van vele minek teperjen ha nem tudod szeretni még.

de sztem nem is fogod szeretni. ha olyan lenne akkor már rég oda volnál meg vissza! sok sikert a régi kiheveréséhez, és ujrakezdéshez

2014. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!