Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, egy kutya meg tudna termékenyíteni egy macskát? Illetveha spermát veszünk tőle, akkor egy női embert megtudna termékenyíteni? Lehetne egy macskának vagy egy nőnek kutyától gyereke?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 20:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem
2014. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Beviz Elek ***** válasza:
100%
szerinted ha lehetne még nem lenne?
2014. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de a medvedisznóember is megszületett valahogy, szóval semmi sem kizárt! XD
2014. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Viszont ha egy ló és egy szamár párosodk akkor lesz öszvér!
2014. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
omfg :O
2014. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Beviz Elek ***** válasza:
100%
a ló+darázsból pedig a lódarázs
2014. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 ASOT ***** válasza:

Vannak akik úgy gondolták hosszú évekig, hogy bizony Disznó az képes megtermékenyíteni egy nőt, mert ha szerveket át lehet majd ültetni akkor mivan ha az is lehetséges.

De persze ez kizárt.


De még vannak tudósok akik próbálkoznak ezzel a megtermékenyítéssel de persze majmokon mert olyan nőt még nem találtak aki belement volna.

2014. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
tudod most jól kib@5ztál velem mert mindjárt visza kell menjek dolgozni de a kérdésed végett nem tudom befejezni a röhögést és nagyon gáz lenne ha nem tudom abba hagyni:D:D:D ez miért kelett most ? ha?xDD
2014. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nyugi, te vagy az apja, nem a kutya, akárhogy is néz ki az a szerencsétlen gyerek! :D
2014. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Jól sejtem, kedves kérdező, hogy te nem csusszannál át a 18-as karikán? :-)))


Tanulni fogjátok majd bioszból, ha eljön az ideje, de a kérdésedre egy határozott NEM a válasz.

2014. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!