Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

Szóval..17 éves fiú vagyok, volt barátnőmről lenne szó, egy hónapja szakítottunk már, szakítás után 1-2 napig folyamatosan lájkolt facebookon, de utána abbahagyta, viszont most újra elkezdi, szerintetek még érezhet irántam valamit?

Mellesleg, a legjobb "barátnője" kevert be nekünk, és befolyásolta,miután szakítottunk nagyon sokat könyörögtem neki, de ő nem akarta újrakezdeni, de azt mondta akkor még hogy szeret.

A legrosszabb az egészben, hogy ő szerintem hamar túltette magát rajtam, ugyanúgy röhögcsél, mintha mi sem lett volna, nekem ez meg még mai napig szar..

Szerintetek szerethetett? Vagy nem?

Miért engedte hogy befolyásolja a barátnője?

Semmi gond nem volt a kapcsolattal, attól eltekintve hogy az utóbbi időkben mindig elment haza suli után, és nem találkoztunk mint a kapcsink elején, lehet már ebből is le kellett volna valamit szűrnöm?

Nincs a csajnak pasija amúgy.

Azt mondta nagyon szeret, de akkor miért lépett túl rajtam ilyen könnyen?

Lehet hogy még egy nap rájön kit veszített el?

Én mai napig nagyon szeretem.

16 éves a lány amúgy.

Köszi az értelmes válaszokat.:(


2014. jún. 28. 00:08
 1/1 anonim ***** válasza:
nem szeretett úgy, mint ahogy te azt hiszed.
2014. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!