Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a vőlegényem 10 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a vőlegényem 10 év után. Terhesen. Szerintetek van még jövőnk?

Figyelt kérdés
10 éve voltunk együtt.9 év után eljegyzett, boldogok voltunk, végre sikerült teherbe esnem. Tavaly, kb.6 hónapon át csalt egy nővel, akit ismerek is. Bevallotta. Két hónapig külön voltunk, de ujrakezdtük. A gyerek most tíz hónapos. Sokszor vitázunk, feljön a probléma. Nem tudom mit tegyek. Félek, hogy nem fogja egy másik férfi úgy szeretni a gyerekem, és a gyerek miatt úgy is véget vetnék a kapcsolatoknak. (28é)
2014. jún. 28. 02:17
1 2
 1/18 C0r3 ***** válasza:
88%
Szar helyzetben vagy. Nem irigyellek. Mentségére szóljon, hogy sokan elidegenednek egy terhes nőtől. Én is sokszor átgondoltam ,és arra jutottam, hogy nem akarok majd gyereket, mert a leendő barátnőm azt érné el vele, hogy ne kívánjam testileg. Egy biztos, azért ne maradj vele, mert félsz hogy nem bírsz egyedül talpra állni. A gyereknek ne vitázás közben kelljen már felnőnie. Az én anyám is anno otthagyta a retardált apám, és mégis itt vagyok, élek, és mindent megkaptam amit csak megadhatott nekem. Szóval sok sikert neked! :)
2014. jún. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Es akkor mi van, ha megcsalt? Ezert egybol szet kell menni? Inkabb gondolkozz el azon, mi vezethetett idaig, es oldjatok meg a problemat. A gyereketekkel meg ne toljatok ki, nehogy mar egy masik pasira bizzad!
2014. jún. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Fish1 ***** válasza:

Ha valaki megcsal, az mindig azt jelenti, hogy a részéről valami nincs rendben a kapcsolatban. Az lett volna a normális, ha a vőlegényed beszél erről és elmondja ezt. A bizalom a részedről odalett, és nagy valószínűséggel nem fogsz tudni megbízni már benne. Azon kívül, ha az a probléma, ami a vőlegényed részéről van a kapcsolatban, nem oldódott meg, akkor továbbra is félrejárhat és más nőknél keresheti azt, ami köztetek nincs meg.

A sok vita a gyereknek se tesz jót. Hiába 10 hónapos és esetleg még beszélni sem tud, a gyerek nem hülye, érzi a hangulatváltozásokat. Ennek pszichológia témakörben utána is nézhetsz, ha időd engedi.

Szerintem van egy csomó pasi, aki szeretné a gyereket is, emiatt ne aggódj.

2014. jún. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell érezzed hogy szeret-e vagy sem.....

Én egy elvált nővel vagyok együtt és a kislányát úgy szeretem mintha a sajátom lenne.

A kislány meg rajong értem.

De persze nincs mindig ez így.

A megcsalásra visszatérve.

Szexeltetek abban az időben amikor megcsalt?

Vagy valahogy kielégítetted a vőlegényed?

Kézzel?

Szájjal?

Mert ha nem akkor ne csodálkozz.

Sajnos mi pasik ilyenek vagyunk :-( :-)

2014. jún. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

valóban,oda megyünk ahol szeretet meg érdeklődés van.

ha a nő akivel együtt vagyunk folyamatosan visszautasít,kritizál,veszekszik,számon kér,elhagyja magát testileg,akkor bizony ilyesmi történik.

szóval vizsgáld meg a kiváltót.

nem hagyott el téged a másikért,nekünk meg a kúrás idegen nővel,szeretővel olyan,hogy utána egy órával már eszünkbe sem jut és a saját nőnket szeretjük.

a másik meg,hogy nincsen értelme ezen vitázni.

ha együtt vagy vele akkor megbocsájtottál,elfogadtad.

ha meg nem tudod megemészteni azt,ami minden férfi természetének alap jellemzője,akkor lépj tovább,de ne piszkáld,mert annak értelme semmi.

2014. jún. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%
Sajnálom de ha vissza engendered akkor most te legyel okos és ne hagyd magad...ha megint kivas pong akkor fejezzwdbe akapcsolatotokat mert ezek Utan nem biztos, hogy mèg minding völegèny.. A gyres miatt ne maradj valaki le akin èn nem bizol meg ezek uatn..valoszinuleg te is bünös vagy hogy nem elègitetted ki amikor tethers voltál de nem ok arra hogy azèrt màssal dug john...Amikor az èn felesègem terhes volt mèg jobban kart dugni mint elötte Tisza sex éhes volt de embeek nem egyformák viszont a hapsik nagyrèsze akkor is ki akar elègülni ha terhes ha nem ...hibázott valoban te tense vagy egy másodrendü lényegre hogy ezért az egész életedben even rágodj hogy akkor azalea a másik csaj jail dugott vagy tul tested even magad vagy lépj és hagyd abba bele mert az idödet pocsékolod feleslegessen even a gyere I issza akárát mert az állando problémákkal vagy took egy fedèl felett...kivánok sok sikert...48/ferfi
2014. jún. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
itt egy két felessel több ment be fater.
2014. jún. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hidd el,találsz olyan férfit,aki szeretni fogja a picit.A gyerek is szenved ettől,hogy állandóan csak a vita megy.Nyugalomra van szüksége.Ha újra és újra felbüffen a dolog,bizony nem bocsájtottál meg!Előbb-utóbb úgyis szakítás lesz a vége.Nem bízol benne,ami érthető,és egy olyan kapcsolat,ahol nincs meg a bizalom halálra van ítélve.Légy erős,és add ki az útját.
2014. jún. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%
Na és? Miért csalt meg? Nyilván te vagy az oka.
2014. jún. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó!Persze,ő az oka,mert épp terhes volt,az ő gyerekét hordta a szíve alatt!Te beteg vagy!!!!
2014. jún. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!