Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek fájdalmai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek fájdalmai vannak és nem mondja el mert cikinek tartja. És annyira fáj neki hogy szinte már sír.39 éves mi lehet a problémája? Ma azt mondta hogy kihívja a körzetit és befogják vinni a kórházba.

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy ne gyerekeskedjen, mondja el, hogy mi a baja, nincs előtted olyan, amit szégyellnie kéne. Én ezt akarnám hallani az ő helyében.
2014. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Cikis? Hááát, mi lehet ,,cikis" betegség, ami eldurvulhat olyan szinten, hogy sír miatta? Altájékon lévő problémára gondolnék, de hát mi ezt nem mondhatjuk meg neked.
2014. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam kiszedni belőle. Azt mondta hogy csak akkor hívja fel a körzetit ha már elmentem mert nem akarja hogy megtudjam. Aggódom és egy kicsit tartok is ettől a helyzettől. Nem tudom hogy mire gondoljak.
2014. jún. 28. 10:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Ülj le vele, mondd ezt el neki. ,,Aggódom, nem tudom, mire gondoljak. Fordított helyzetben te hogy éreznéd magad? Kérlek, beszéljük meg, nem vagyunk már gyerekek. Szeretni foglak akkor is, ha kiderül, azért vagy rosszul, mert lenyeltél egy műanyagkatonát. De ha valami gusztustalanság miatt aggódsz, akkor is veled maradok. Csak gyógyulj meg."
2014. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát de ő honnan tudja, hogy mi baja? Ha fáj valami, az miért titok? Szerintem ő tud valamit. Van valami betegsége, vagy olyan kórelőzménye, amit titkolni akar. Lehet, hogy terhes, vagy abortusza volt. Nem tudok nagyon másra tippelni, egy ennyi idős nőnek komoly indoka lehet.
2014. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A terhességet kizárom és abortusza se lehetett mert nem tudná kifizetni. A kaparás 15000 forint.
2014. jún. 28. 11:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy aranyere van. Vagy valami durvább emésztési gondja.
2014. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Azt mondta hogy ezt csak bent tudják kezelni. A László Kórházba viszik.
2014. jún. 28. 11:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Látogasd meg.
2014. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt mondja bele hal úgy fáj. Fúúú kikészít és azért se mondja el hogy mi a baj.
2014. jún. 28. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!