Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez velem?

Figyelt kérdés

Van egy baratom mar lassan 9 honapja. O az elso baratom. Nagyon szeretjuk egymast. De nekem borzaszto onbizalom hianyom van :(

Tudom hogy szerinte szep vagy es imadjuk egymast nagyon!!! De egyszeruen nem merem elengedni magam. Tehat ha a sulinkban suli buli van en nem merek tancolni mert felek hogy rosszul csinalom es hulyenek nez. Mit tudok ezzel kezdeni?

15/l

Baratom 16/f


2014. jún. 28. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

ott van a válasz: "De nekem borzaszto onbizalom hianyom van"


ezen lehet változtatni egyébként könnyen :)

2014. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogyan? :/
2014. jún. 28. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy hogy engedd el a gátlásaid és félelmeid :D Nyilván ne essünk át a ló túloldalára, de merd meg azokat a dolgokat tenni amiket idáig nem, s sza,rd le a többi embert körülötted, nem nekik éled az életed hanem magadnak
2014. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oke :/

megprobalom :)

2014. jún. 28. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok sokszor, 23 éves fejjel. Néha úgy érzem, nem vagyok elég jó neki, pedig imád, és tudom, hogy szépnek tart. Hosszú évekbe telt, mire rágyúrtam az önbizalmamra, régen nagyon gátlásos voltam, olyan mint te. Aztán ahogy idősebb lettem, rájöttem, hogy nem az számít, hogy mások mit gondolnak, hanem az hogy önmagam legyek és jól érezzem magam a bőrömben. Lehet, hogy ez ennyi idősen nem fog még neked menni, ehhez is kell érettség, nekem sem ment 16 évesen. Annyit mindenképp tehetsz, hogy megpróbálod szeretni magad. Itt kezdődik ugyanis minden :)
2014. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oke rendben , koszonom a segitseget :)
2014. jún. 28. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!