Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a szülinapjára?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a szülinapjára? Autóbolond.

Figyelt kérdés
A párom 27 lesz, nem régóta vagyunk együtt. Szeretnék neki valami olyan ajándékot venni, ami kapcsolódik a hobbijához, tehát az autókhoz. Lada Samarája van, azt tuningolgatja, és nagyon szereti. Van valami ötletetek, mit lehetne neki venni, ami ehhez kapcsolódik? Nem alkatrészre gondolok nyilván :DD
2014. jún. 28. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor valami makett autónak biztos örülne! :-)
2014. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy sl merci jo lesz!
2014. jún. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy rendes autót?


De viccet félretéve, egy makett tényleg jó ötlet:

[link]

2014. jún. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egy kedves barátomnak amikor szülinapja volt, mivel a kedvenc autója a BMW X5, ezért vettem neki egy kicsinyített pèldányt, a rendszämát pedig kicseréltem a nevére és a szülinapjának a számára. Nagyon tetszett neki :)
2014. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

SL Merci az Dögös Robinak való :D Meg a 7es BMW :DD


Átgondolom ezt a makett dolgot, tetszik!! Köszi!


Ha van még ötlet, jöhet ;D

2014. jún. 28. 12:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Húúúúú ez a rendszámos dolog nagyon ötletes!!!! Maketten kicserélni, fuu de jóó:) összehozzuk itt lassan :D
2014. jún. 28. 12:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen összeget fordítanál rá? Csak mert ha nem extrémek az igényei, akkor bérelhetsz neki 1 napra olyan autót, ami tetszik neki. Pl. Ha csípi a terepjárókat, akkor egy Mitsubishi vagy Opel pickupot már 10-12 ezer forintért tudsz bérelni egy napra. Ha van ennél is több ruppó, akkor vannak ilyen Ariel Atom tesztvezetés, Formulaautó tesztvezetés, hasonló kupon ajánlatok a neten. Ha meg kevesebb a zsé, akkor 2-3E ft egy 10 perces futam a gokartpályán.

Én már kinőttem az autób zi korszakomból, mégis örülnék mindegyiknek :-)

27/F

2014. jún. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!