Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet túlélni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni, ha a szerelmed elköltözik és soha többet nem látod?

Figyelt kérdés
A barátom elköltözik a világ másik végére, ezt megbeszéltük, hogy akármennyire nehéz és szeretjük egymást, muszáj lesz mindkettőnknek elengedni a másikat, mert nem működne, ez nem olyan, hogy elmegy a szomszéd városba és találkozgatunk hetente, kéthetente, itt arról van szó, hogy kb. évente egyszer láthatnánk egymást. És úgy gondoljuk ez így nem működne. Viszont már elköszönni se akar, azt mondja, csak rosszabb lenne és jobb ha nem találkozunk többet és úgy megy el és már ne is beszéljünk. Na de ez már nagyon sok:( Itt van előttem az utolsó találkozónk és én nem akarom, hogy így legyen vége, nem tudom elengedni egyik napról a másikra. Nem bírom, úgy érzem, hogy belehalok. Majd mikor ezeket mondom neki, rávágja, hogy ne fenyegessem ilyenekkel nem érek el vele semmit. Nem fenyegetésnek szántam, de nekem ő az életem értelme és mindennél jobban szeretem és én ezt így akkor se bírom. Hogy fogom tudni ezen túltenni magam?
2014. jún. 28. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mész vele?
2014. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1 azért nem ennyire egyszerű egy helyzet, hogy vele akar-e menni vagy nem.


Szerintem próbáld meg elfelejteni, ez a legjobb amit tenni tudsz, hosszútávon így jársz jól. Ne maradj otthon, hanem járj el valahova, itt a nyár, ismerkedj másokkal, szórakozz. Nem szabad összezuhanni.

2014. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyire se képes, hogy magával vigyen akkor hagyd a pi.csába...
2014. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Pontosan, ez nem így működik. Elég sok oka van, hogy nem mehetek vele.

Az a baj, hogy nem fogom tudni elfelejteni úgy, hogy ha nem zárjuk le ezt az egészet normálisan. Nekem akkor lenne a legjobb, ha legalább még egyszer találkoznánk, de ő váltig állítja, hogy nem, SŐT már ne is beszéljünk?! Csak azt mondogatja, hogy könnyebb lesz így nekem...

2014. jún. 28. 12:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Pokoli nehéz lesz , de én is túléltem. :(
2014. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De itt nem erről van szó, sehogy nem tudnék vele menni. Kizárt dolog sajnos:(
2014. jún. 28. 12:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt vagy azért csinálja h tényleg könnyebb legyen neked és szeret, vagy tajparaszt.
2014. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen ember egy utolsó féreg, bocs... Semmiféle oka nem lehet ha igazi a szerelem, hogy ne lehetnétek együtt. Undorító az ilyen gondolkodás.


23l

2014. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ő azt mondja, hogy ez nem működik tovább, akkor felejtsd el! Ehhez nem kell elutazni sem. Kitartást és erőt kívánok hozzá...
2014. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!