Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyrehozható vajon?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy volt párom.. Ma már exem... 1 hete szakítottunk. Lelki válságba kerültem és sokszor fordult meg a fejemben az öngyilkosság gondolata... A páromat ez teljesen kikészítette... Elege lett belőlem. Végül szakított... Most az a tervem, hogy 1 évig hozzá se szólok... és utána újra megpróbálkozom nála...
2014. jún. 28. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd. Ugyan ebben a helyzetben vagyok, ugyanezzel az indokkal, ugyanúgy ő szakított. Tartsd tiszteletben a döntését, elég gerinctelen dolog zaklatni, megpróbálni visszakaparintani. Ha ő vissza akar majd kapni, akkor fel fog keresni, de felesleges játszmázni.
2014. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, nem jó 5let. 1 év után h. le se szarod odamész jópofizni. nemhiszem h. túl sokra értékelné. vagy most menj oda vagy keress mást szerintem
2014. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem csak a párom volt. A legjobb barátom is egyben... És ha már újra nem leszünk egy pár, legalább legyen újra a legjobb barátom... Akire mindig számíthatok.
2014. jún. 28. 23:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta ne hívogassam...
2014. jún. 28. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem is a legjobb barátom is volt, és nekem is nagyon nehéz elfogadni, de szeretem annyira, hogy tiszteletben tartom a döntését.
2014. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok tovább lépni... Az se megoldás, ha bezárkózom a szobába és a nap 24 órájából 15 a sírással megy el.
2014. jún. 28. 23:13
 7/7 anonim ***** válasza:
De, megoldás, én egy hónapja nem csinálok mást, jobban élvezem jelenleg így, mert így át tudom gondolni a helyzetet. A sírás hozzá jár, nem tudsz vele mit kezdeni. Én sem tudok tovább lépni, tényleg eszméletlenül hiányzik, de feleslegesnek tartom, hogy küzdjek érte, úgy csak még messzebb marom magamtól. Ha vissza akar majd jönni, én tárt karokkal várom, de nem erőltetem rá a dolgot.
2014. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!