Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? Kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Kit választanátok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen döntésképtelen vagyok, nem tudom, hogy melyik férfit kellene választanom. Fél éve tart már ez az állapot. 32 éves nő vagyok, Ausztriában élek a párommal, már 8 éve vagyunk együtt. Ő egy nagyon rendes, szorgalmas srác, mindent megtenne értem. Mindenben tökéletesen összeillünk, kivéve a szex nem stimmel. Számomra ez egy elég nagy probléma, hogy ilyen formában nem passzolunk egymáshoz. Neki elég kb. kéthavonta egy szex, nekem nyilván ennél nagyobb igényem lenne. A kapcsolatunk elején is kb. heti 1 szex volt. Ő ilyen típus, tudom, hogy van ilyen, nem igényli a dolgot annyira. 1 évvel ezelőtt munkahelyet váltottam és az egyik éppen válófélben lévő munkatársammal (osztrák) nagyon megtetszettünk egymásnak. Fél évig nem történt köztünk semmi sem, tudta, hogy van valakim, nem erőszakoskodott. Majd mégis összejöttünk. Beleszerettem, ő is totál belém. A szex is szuper vele. Mégis félek ettől az új dologtól, félek váltani. Már elvált, két gyermeke van, a volt felesége állandóan különböző problémákat okoz neki, a gyerekeket teljesen az apjuk ellen neveli, hihetetlen sokat veszekednek még mindig. Nagyon problémás lenne ez az új kapcsolat, de mégis úgy érzem, hogy szeretem őt. Viszont a jelenlegi párommal kapcsolatban is azt érzem, hogy valamilyen formában még szeretem őt is és tudom, hogy egy nagyon nyugodt életem lenne mellette. Bár az sem véletlen, hogy megcsaltam. Nem egy korrekt dolog egyikőjükkel sem, ezt nagyon jól tudom.. Ti mit tennétek? Be merjem vállalni az "új" pasit, ezernyi problémájával együtt? Vagy próbáljam meg megbeszélni a "régivel" a dolgokat? A szüleim, a barátaim egyébként imádják a páromat, már alig várják az esküvőt.. Nem tudom, hogy mit tegyek, szeretem mindkét pasit, de másképp.. Tudom, hogy az új nagyon izgalmas most, de ő is nagyon rendes srác, bár annyira nyilván még nem tudtam megismerni.. Mindketten egyébként 34 évesek.. Köszi, ha valaki válaszol!

2014. jún. 28. 23:48
 1/4 Mr. Truth ***** válasza:
0%

Újabb példa arra hogy rendes pasi nem kell a nőknek...

legyél tahó más kapcsolatába beleronditó s**ggfej és akkor minden kis kék csaj a te farkadat akarja majd...

2014. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
pröbáld lerendezni a szex ügyet a pároddal. ha nem megy vele akkor viszont ne húzd tovább minnél később annál rosszabb.
2014. jún. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel már kissé elkéstél, nem gondolod? Ha valami nem működik, akkor meg kell próbálni helyrehozni, még mielőtt másnak teszed szét a lábad. És ha nem tudjátok helyrehozni, akkor kell lezárni, továbblépni és máshol keresni a boldogságot.

De mondok jobbat: nem kell olyan emberrel összejönni, akivel valamilyen téren ennyire nem passzoltok össze. Ezt az első pillanattól tudtad, hülye vagy, hogy mégis őt választottad.

Hogy most mit csinálj, ha már ilyen idióta vagy? Hagyd ott a "párodat", mert ő soha nem fog tudni szexuálisan kielégíteni. Maradhatsz mellette, de mindig viszketni fog a pinád és majd más ágyában kötsz ki. Ez meg senkinek sem jó. Úgyhogy lépj le.

2014. jún. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szexen túl a 8 év kapcsolat házasság nélkül jóval nagyobb baj lenne. Ha ennyi idő alatt nem sikerült eljutni a házasságig akkor komoly a baj. Viszont az osztrák nem alternatíva. mert már most látod (nyilván helyesen) a válóokot.
2014. jún. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!