Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a helyzet megismerkedtem egy sráccal az interneten már lassan 4 éve azóta folyamatosan tartjuk a kapcsolatot teljesen beleszerettem szinte mondhatom hogy a lelkitársam. Láttam rajta hogy én sem vagyok közömbös iránta, csakhogy viszonylag messze lakunk egymástól engem semmiképp sem engedtek volna a szüleim oda hogy találkozzam vele ő meg nem nagyon tervezett idejönni (viszonylag szegény a családja nem akarta volna a szüleit terhelni a plusz költségekkel) Kicsit később megismerkedtem az interneten egy másik sráccal ő pesten lakik és egy rendezvényre úgyis föl akartam menni ami kiderült hogy őt is érdeki így hát találkoztam vele. Mivel a másik sráccal lehetetlennek találtam a dolgot így összejöttem a pestivel. Már lassan két éve hogy együtt vagyunk szeretem, de egyszerűen folyton a másik srác jár a fejemben azthiszem még mindig szerelmes vagyok belé. Ráadásul a zenei ízlésünk is megegyezik és mindkettőnknek nagyon fontos szerepet tölt be az életünkben a zene míg a barátomnak nem. Úgy adódott a dolog hogy lesz egy koncert amire el szeretnék menni és a srác is jönne. Bár kijelentette hogy tudja hogy van barátom és így eszébe se jut ilyen módon megkörnyékezni( az anyja szerint csak azért jönne, hogy engem fölszedjen). Most marcangol a kín, mert nemhiszem hogy tudnék szakítani a barátommal mert szeretem még ha nem is szerelemből, viszont annyira vágyom a másik srác után. Bár elég visszafogott lány vagyok de kicsit attól is tartok hogy én nem bírnék magammal a találkozás alkalmával. Mit tehetnék, hogy ne gondoljak úgy rá?
2014. jún. 28. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
00:00 Kívánjatok.!
2014. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rosszul vagyok az ilyen csajoktól, akik ilyen "lelkitársakat" neveznek ki, és megkülönböztetik a saját párjuktól..

Szégyen, hogy vannak ilyen nőtársaim... csodálkozunk, hogy a férfiak bizalmatlanok?

Ráadásul tényleg olyan gonosz vagy, hogy hülyítesz egy srácot itthon, és az első találkozásnál megcsalnád a netessel? GRATULÁLOK!

2014. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hülyítem. Megpróbáltam csak rá koncentrálni még egyetemre is budapestre mentem miatta( nem jött le kellőképp a szövegből de én sem budapesti vagyok) És az elején úgy tűnt minthogyha sikerülne is elfelejteni a másik srácot de azóta elégé ellaposodott a kapcsolatunk(nem miattam) és egyre többet gondolok megint rá. Egyébként csak azért mondom lelkitársnak mert nem ismerek más szót rá egyszerűen teljesen én vagyok csak fiúba, de ezt elhiheted hogy nem hangoztatom a barátom előtt...
2014. jún. 29. 00:13
 4/7 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Hívd a rendőrséget!
2014. jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fényember ***** válasza:
Szerintem a kiaknázatlan lehetőség gondolata vonz..az a bizonyos "mi lett volna ha..."...kíváncsi vagy mi alakulna azzal a sráccal..és az hogy most nem jössz ki annyira a barátoddal felerősítette ezt e kérdést benned...hisz nem tapasztaltad meg azt amire régen annyira vágytál...nem tudom mit kéne tenned..rendezd le először magadban hogy akkor most mi is van...és utána a barátoddal...csak mert őt se hülyítsd ha közben másra vágyódsz. :/ sok sikert! :) (amúgy meg azon a koncerten majd minden kiderül)
2014. jún. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"ellaposodott a kapcsolatunk (nem miattam)"

Egy kapcsolat általában a két fél hibájából laposodik, egyedül elég nehéz laposítani, mivel ketten vagytok benne.

2014. jún. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A helyzet az hogy Sokszor kell választani. Aki helyben van előnnyel indul. Döntsd el mit akarsz és tartsd magad hozzá. Ne szivasd egyiket sem
2014. jún. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!