Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor (3:48) mennyire görénység kidobni egy pasit?

Figyelt kérdés

Nagyon betelt a pohár, undorító dolgokat csinált meg velem, amiket lenyeltem, ma 3 körül ért haza, holott nem ez volt megbeszélve, ráadásul évfordulónk is volt, én meg vártam csiniben, vacsival................... És bűzlött a piától, még csak rá se nézett az asztalra. Annyi magyarázattal szolgált, miután kiugrottam mellőle az ágyból, hogy a többiek is eddig maradtak, nem tudott hazajönni, és hogy a telefonját a házban hagyta, ők meg kimentek a pusztába...

1. Miért hagyta ott a telóját, amikor tudta, hogy itthon várok rá? Sőt, külön kértem, hogy írjon.

2. Miért nem kérte el bárki mástól a telefont, hogy legalább értesítsen róla, hogy "nem tud" hazajönni?

3. Simán haza tudott volna jutni tömegközlekedéssel éjfél előtt, és akkor talán még együtt is lehettünk volna, de visszagondolva már minden együtt töltött percet sajnálok.


2-ig vártam rá, nem aludtam, sírtam is, és egyszerűen kicsivel erősebb kifogásra számítottam... Legalább. Lehet, meg kellett volna várni a holnapot, de egyszerűen nem voltam képes vele egy szobában maradni. Meg amúgy is indul az anyjáékhoz busz fél 6-kor, rohadjon meg addig az állomáson, ne az én lakásomban pihengesse ki az alkoholizmusát...


2014. jún. 29. 03:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%
De goreny vagy. Mert most belehalsz h nem b aszott meg az evfordulotokon? O nem lazithat?
2014. jún. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen igazad van ha nem tud hazajönni legalább annyi hogy szól vagy valami hogy ne aggodalmaskodj és ne sírj miatta
2014. jún. 29. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
A következő csávód is egy tapló lenne mert ez jön be neked, szóval minek kidobni a mostanit, nem?
2014. jún. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Első és harmadik, dögöljetek meg...
2014. jún. 29. 04:05
 5/21 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Én is ezt csináltam volna, bár valószínű, nekem is fájna.
2014. jún. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

az első csak viccet csinált ebből, ellenben a harmadik komolyan válaszolt


amúgy sajnállak, de a 3. attól, hogy nem simogatja meg a lelkedet, attól még lehet benne valami... elgondolkozhatnál azon is, hogy így vagy úgy te is tehetsz róla, hogy ez történt


nem ismerem a körülményeket, lehet, hogy te adtál neki okot az ivásra, lehet hogy mindketten megéritek a pénzeteket, vagy pedig azért, mert ilyennel jöttél össze


de nagy a csodálkozás ilyenkor... olyan, mintha én valami drogos pcsával jönnék össze, később meg azon csodálkoznék, hogy beleszrik mindenbe (de hát régen minden érdekelte!!! a felhők az égen, vagy egy pohár vizet is egy órákig tudott tanulmányozni ! )

2014. jún. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
8%
az élet kegyetlen, ha hlye vagy, még kegyetlenebb
2014. jún. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

haha.

krumpli ági első vicces és tényleg találó válasza.

2014. jún. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ittas állapotban az éjszaka kellős közepén, nincs hova mennie? Hát nemtom kedves kérdező, azért szar lenne, ha átvágnák a torkát a tárcájáért, vagy elbaszná egy jármű...
2014. jún. 29. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Istvan159 ***** válasza:
Istenem mennyi Büdös paraszt van itt még korán reggel is! a csávót meg dobd ki a pi csába... :)
2014. jún. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!