Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig szerelmes lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szerelmes lennék?

Figyelt kérdés
1 éve, hogy szakított velem a párom... Az okát tumom jól hogy miért tette. De 1 év alatt minden nap az első gondolatom ő volt reggel, és az utolsó mikor lefeküdtem. Fészen ha megjelenik hevesebben ver a szívem miatta...
2014. jún. 29. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek alapján igen.
2014. jún. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Nem hiszem, csupán érzelmileg kötődsz hozzá. Ez az egész pedig a te hibád, mert a szakítás után nem törekedtél arra, hogy megszűntesd vele a kapcsolatot, hanem tovább tápláltad iránta az érzéseket.


Ha megszakítottál volna vele 1 éve minden kapcsolatot, és mindent, ami hozzá köt eltüntettél volna, jó eséllyel ma már csak egy emlék lenne, amelyhez nem kötődnek érzések.


Tudom, hogy nem a legromantikusabb választ adtam, de ez az igazság.

2014. jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóval még szerelmes vagy.
2014. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!