Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatokat várok! Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatokat várok! Szerintetek sok 19 év egy párkapcsolatban? Működhet hosszú távon?

Figyelt kérdés
Akinek volt nagy korkülje az irja meg tapasztalatát, kiváncsi vagyok :)

2014. jún. 30. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mindkét fél elmúlt 20 akkor mehet.
2014. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából a ti kapcsolatotokra semmilyen befolyással nincs az, hogy XY-nak összejött-e, vagy sem. Ez rajtatok múlik. Látott már a világ boldogan megöregedni egymás mellett ekkora korkülönbséggel párokat, úgyhogy nem lehetetlen. Ez tényleg csak rajtatok múlik.
2014. jún. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Mi a hosszú táv? Egy élet, vagy pár év?

Az első barátom 21 évvel volt nálam idősebb (én 17, ő 38 volt), 3 évig voltunk együtt.

A második kapcsolatomban 16 év volt a korkülönbség, de ő nős volt, szóval az nem számít, mert nyilvánvalóan nem terveztünk közös jövőt, ennek ellenére ez is 3 évig tartott.

A harmadik komoly kapcsolatomban szintén 3 évet "húztam le", ott is 21 év volt a különbség. Na, vele már terveztünk gyereket, meg nézegettük, hogy alakítjuk át a házat, stb, de aztán kiléptem, mert olyan magas lángon égett a kapcsolatunk, hogy kicsináltuk volna egymást. Őrületes nagy szerelem volt, mindkét részről mi voltunk egymásnak a nagy Ő, de nem működött volna hosszú távon. A mai napig gyakran beszélünk, és rengetegszer előjön a "mi lett volna ha".


A férjem egy fél évvel idősebb nálam, most várjuk a harmadik gyerkőcünket.

34/n

2014. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!